Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 серпня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 серпня

28 Серпня 2022
713

Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 серпня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
713
Перейменування українських вулиць та робота Запорізької АЕС.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 серпня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 27 серпня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ.

Блоку «Інтера» цієї доби в етері не було.

У блоці «1+1» показали новинні сюжети та повтор «Нічної варти» за 12 серпня, зокрема розмову з підприємцем і колишнім політиком із Партії регіонів Василем Хмельницьким та експертом Інституту енергетичних стратегій Юрієм Корольчуком. Фактично шестигодинний ефір складався з повторів. Декілька разів протягом етеру показували «Байрактар news» виробництва студії «Квартал 95».

У блоці «Ради» про роботу Запорізької АЕС та місію МАГАТЕ говорили з радником міністра внутрішніх справ України Вадимом Денисенком. Ще з одним радником міністра Ростиславом Смірновим говорили про безпеку цивільних в Україні.

Закон про медіа знову обговорили з заступницею голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенією Кравчук. Вона розповіла, наскільки закон важливий, та про участь медійників у прийнятті рішень.

Про боротьбу зі зрадниками та колаборантами говорили з політтехнологом Володимиром Петровим.

На Суспільному зміну настроїв мешканців Криму ведучий обговорював із кримським громадським активістом Василем Самойловим. Він вважає, що місцеві не вірили у ймовірність вибухів на складах боєприпасів та аеродромах. Після кількох вибухів кількість військової авіації на півострові зменшилася на 30-40%. Ведучий цікавився перекиданням техніки, у тому числі протиповітряної оборони. Активіст вважає, що росіяни перейшли до роботи над помилками, у тому числі посилюють протиповітряну оборону в Криму.

Перейменування вулиць у блоці Суспільного обговорили із заступником Київського міського голови Володимиром Бондаренком, першим заступником міського голови Львова Ігорем Москаленком, адвокатом Володимиром Оксютою та істориком Олександром Алфьоровим, який бере участь у процесі перейменування. Зауважимо, що Алфьоров регулярний учасник гостьових студій національного марафону та один з ключових істориків, які коментують події в етері.

Цього дня також до етеру Суспільного долучили нового військового експерта Антона Міхненка.

Ведуча Олена Ремовська цього дня підготувала розлоге інтерв’ю із народною депутаткою Оленою Шуляк. Її протитрували з повним списком регалій: «голова партія “Слуга народу», «заступниця голови фракції “Слуга народу”». Вона розповідала про героїчну роботу регіональних партійних осередків, які «не могли ставати осторонь по всій країні. Офіси партії, за словами депутатки, перетворилася на гуманітарні хаби, які займаються у тому числі евакуацією бізнесу. Говорили зі спікеркою і на теми, неприємні партії – наприклад, про зрадника Олексія Ковальова.

До цього були схожі інтерв’ю із народними обранцями та обранками – Олексієм Гончаренком та Кірою Рудик.

Ведуча гостьової студії ICTV говорила із міністром Кабінету міністру України Олегом Немчіновим про конфіскацію грошей сина Януковича та роботу Агенції розшуку та менеджменту активів.. Міністр регулярно долучається до національного етеру, починаючи з 1 травня він долучався до різних гостьових студій 36 разів. І говорить здебільшого на теми, які не належать до сфери повноважень і відповідальності міністра Кабінету міністрів.

Говорили медійники із традиційною гостею етерів нацмарафону — пресофіцеркою оперативного командування «Південь» Наталею Гуменюк.

Підготували інтерв’ю з бойовою медичкою морської піхоти Яриною Чорногуз.

З реп-виконавцем Олександром Ярмаком говорили про музикантів, які дають концерти на бойових позиціях, і про перехід співака на українську.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
713
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду