Опитування
«Бездомні найбільше потребують допомоги й надії на краще життя», – активісти, які допомагають безхатченкам
333
06 Липня 2020
Спільнота
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Громадські організації розповідають про допомогу під час карантину найбільш уразливій категорії населення – безхатченкам, про зміни та безпекові норми, які впровадилися в організаціях, про роль місцевої та державної влади у підтримці соціально незахищених верств населення, партнерство і взаємодопомогу, а також про досвід, який набули під час коронавірусної кризи.
Як пацієнтські громадські організації захищають людей під час пандемії коронавірусу
1079
22 Червня 2020
Спільнота
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Пацієнтські громадські організації розповідають про виклики, з якими вони стикнулися під час пандемії коронавірусу, про допомогу лікарям, які очолили новий фронт боротьби, про пацієнтів, які опинилися в зоні ризику через призупинення планових операцій та лікування, а також про нові можливості, які відкрила коронавірусна криза.
Під час карантину ми почали одночасно гасити сотні пожеж у різних сферах, – правозахисники
878
15 Червня 2020
Інфопростір
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Українські правозахисні громадські організації розповідають про захист прав людини в умовах карантину, про проблеми, які загострила коронавірусна криза, групи людей, які стали більш вразливими під час пандемії, а також про нові виклики та підходи до захисту прав людини.
«Пробні шари» Дубінського. Як експерти оцінюють законопроєкт про організації з іноземною підтримкою
1422
11 Червня 2020
Інфопростір
Анна Єгорова
Поліграф, спеціальні звіти та реєстр, заборона обіймати державні посади — лише кілька пропозицій головного борця із «соросятами». Опитані експерти не вірять, що законопроєкт ухвалять. Вони вважають його провокаційною інформаційною хвилею та переконані, що коріння росте з аналогічного закону РФ.
У кризах волонтери та благодійники стають більш ефективними
1638
08 Червня 2020
Спільнота
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Відомі благодійні та волонтерські організації розповідають про виклики, з якими стикнулися їхні команди під час карантину, нові формати роботи, ефективність в онлайні, переорієнтацію завдань та можливості, які відкрила коронавірусна криза.
Зацікавленість українського бізнесу в роботі з медіа останнім часом зросла, – Олександр Мартиненко
706
29 Травня 2020
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Від чого залежить економічна та професійна стійкість інформагентства? Що може призвести до скорочень у медіа та зменшення доходів журналістів? Як українська специфіка може спрацювати на користь медіаринку? Для чого ЗМІ думати, як не перетворитися на медіакілерів у корпоративних війнах? Чи побільшало в інформпросторі шахраїв та божевільних під час пандемії? Яка додаткова аудиторія залишиться у спадок медіа після карантину?
Майбутнє медіа в інтернеті – це верифікація інформації, – Юрій Бутусов
1456
25 Травня 2020
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Що приведе із собою «мережецентричне сторіччя»? Чим інтернет привабливіший за інші платформи медіа? Чому в інтернеті немає аудиторії медіа? Чи може коронавірус призвести до суттєвих змін в українському суспільстві?
Во время пандемии вырос спрос на информацию от общественных вещателей, – Гайгисиз Гелдиев
1046
20 Травня 2020
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Почему сейчас идеальный момент для собственников и руководителей медиа? Как удержать аудиторию, которая пришла в СМИ во время коронавируса? Благодаря чему люди начнут ценить качественную журналистику и глубже понимать важность роли СМИ в жизни общества?
Прецедент Гордона і його наслідки. Опитування
11323
19 Травня 2020
Спільнота
«Детектор медіа»
В Україні вже два прецеденти заяв журналістів, що вони були безпосередніми учасниками спецоперації спецслужб (Аркадій Бабченко і Дмитро Гордон). Які наслідки матимуть такі прецеденти для української журналістики?
Наталія Лигачова: «Пандемія яскраво проявила справжню мету різних медіа – інформувати чи зомбувати»
1770
18 Травня 2020
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Чому коронавірус став для медіа лакмусом? Чому треба читати Телеграм? Чому було би добре, щоб реклама перестала бути головним засобом заробляння коштів у ЗМІ? Чому медіа отримали бонус у конкуренції з соціальними мережами?
Загалом сторінок: 26 / Загалом записів: 257
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду