Опитування
Юристи про законопроєкт про олігархів: Коломойський, Пінчук, Медведчук, Фірташ можуть не підпасти під визначення «олігарха»
2952
10 Червня 2021
Інфопростір
Іра Рябоштан
>
Натомість комунікаційник Олексій Харченко вважає, що проєкт закону варто розглядати як дорожню карту для «кодексу боротьби з олігархією».
«Українська журналістика стала менш романтичною, більш прагматичною і фаховою». Опитування до Дня журналіста. Частина друга
2272
06 Червня 2021
Спільнота
«Детектор медіа»
Лариса Івшина, Оксана Соколова, Валерій Калниш, Тетяна Трощинська, Ірина Штогрін, Анна Бабінець, Катерина Коберник, Дмитро Тузов, Ігор Шевченко, Олег Єльцов – про те, як змінилося позиціонування та самоусвідомлення українських журналістів за останні 10 років.
«Більш роз’єднані, але й більш упливові». Опитування до Дня журналіста. Частина перша
2366
04 Червня 2021
Спільнота
«Детектор медіа»
Юрій Макаров, Соня Кошкіна, Олексій Мацука, Вадим Карп’як, Настя Станко, Олег Вергеліс, Сергій Кузін, Алла Котляр, Наталя Курдюкова – про те, як змінилося позиціонування та самоусвідомлення українських журналістів за останні 10 років.
Що дивитися на 50-й «Молодості». Радять кінокритики
3749
29 Травня 2021
Критика
Катерина Городнича
«Детектор медіа»
Десять фільмів, які не можна пропустити на цьогорічному кінофестивалі «Молодість».
«Новий речник президента повинен мати залізні яйця, щоб пояснити ОПУ, як правильно поводитися із журналістами»
6300
11 Травня 2021
Спільнота
«Детектор медіа»
Андрій Куликов, Інна Кузнецова, Іванна Коберник, Святослав Цеголко, Катерина Коберник, Петро Шуклінов, Роман Кравець, Пітер Залмаєв, Андрій Яніцький, Світлана Павелецька — про те, яким має бути прессекретар президента.
«Варто не лише інформувати про активізацію військ Росії, але й гасити навіть натяки на паніку, роз’яснювати та формувати громадянську позицію». Опитування телеканалів (ДОПОВНЕНО)
3267
16 Квітня 2021
Інфопростір
Іра Рябоштан
Представники Національної суспільної телерадіокомпанії України, 24-го, 5-го, Прямого каналу, «Новинної Групи Україна», «1+1» та «Еспресо» – про висвітлення нового витку українсько-російської війни та комунікацію влади.
«Я – голова правління НСТУ. І це мої перші кроки»
0
14 Квітня 2021
Інфопростір
Ольга Жук
Повернути журналістів у філії НСТУ, скоротити колектив і перевести всіх на контракт, змінити контентну політику, продовжити роботу відповідно до річного плану компанії, — що планують робити кандидати на посаду голови правління Суспільного в разі перемоги.
«Більше грошей для Суспільного — більше грошей для підтримки креативних індустрій в Україні»
0
29 Березня 2021
Ринок
Ольга Жук
Галина Смірнова, Микола Чернотицький і Вадим Міський аналізують необхідність нової моделі фінансування Національної суспільної телерадіокомпанії України.
Для саморегуляції не вистачає мотивації
2470
24 Березня 2021
Інфопростір
Лілія Апостолова
Що потрібно для того, аби українські медіа запровадили саморегуляцію та домовилися про дотримання високих професійних стандартів? І хто має їм у цьому допомогти? Розмірковують Антоніна Черевко, Отар Довженко, Андрій Куликов, Тетяна Лебедєва та Оксана Романюк.
Чи можуть законодавчі норми про фінансову прозорість медіа допомогти протидіяти дезінформації?
2134
16 Березня 2021
Ринок
«Детектор медіа»
Олексій Харченко, Микола Княжицький, Алі Сафаров, Андрій Яніцький, Максим Скубенко — про те, чи можуть законодавчі норми про фінансову прозорість медіа сприяти боротьбі з російською дезінформацією.
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду