Інтерв'ю
Битва форматів: «Україна» та «1+1» у масці
553
14 Липня 2020
Виробництво
Наталія Данькова
Восени українських телеглядачів чекає нове форматне протистояння. Канали «Україна» та «1+1» анонсували появу схожих шоу, головним елементом яких будуть маски, за якими ховатимуться зірки. Чим відрізнятиметься «Маска» від «Маскараду», як відбувалися переговори щодо адаптації й чому правовласник одного з форматів застеріг «1+1» від можливої підробки?
Глеб Гусев, «Бабель»: «На украинском рынке решить проблему, в том числе и кадров — это означает научиться зарабатывать»
1301
10 Липня 2020
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектор медіа»
В мае «Бабель» провел онлайн-интенсив для будущих редакторов и менеджеров. Что в качестве журналистского образования может изменить еще одна школа? Стоит ли делать поправку на то, что стартовала она во время карантина? Почему решение проблемы подготовки кадров для профессии нужно искать в плоскости экономической?
Федір Гречанінов і Юлія Трибушна: Після кодування каналів на супутнику група лідерів платного телебачення виглядає інакше
1934
09 Липня 2020
Ринок
Наталія Данькова
Кожна медіагрупа до кінця року може заробити внаслідок кодування своїх каналів на супутнику додаткових 100–200 мільйонів гривень, прогнозують представники «Медіа Групи Україна».
Світлана Міщенко, Viasat: «Розкодування супутникового сигналу українських каналів не відбудеться в жодному випадку»
24347
08 Липня 2020
Ринок
Наталія Данькова
200 тис. абонентів обрали Viasat, каже очільниця супутникової платформи Світлана Міщенко. Але це далеко не та кількість, яку розраховував залучити провайдер після кодування українських каналів на супутнику. На заваді стали марно обнадійливі меседжі влади та пандемія.
«Верифіковані Viber спільноти можна вважати найбільш надійними та безпечними», – топменеджерка Rakuten Viber
0
07 Липня 2020
Інфопростір
Катерина Гончарова
Зарена Канчева – про те, як Viber протидіє дезінформації, які нові функції впроваджує та як зберігає таємницю листування.
Зі своєю правдою важливо бути першим. Що станеться, коли запізнитись, – розповідає литовський експерт із пропаганди Даріуш Ремейка
0
03 Липня 2020
Інфопростір
Ілона Громлюк
Пандемія COVID-19 стала комунікаційним тестом для держав і політиків на всіх рівнях. Впорались вони з ним чи ні, а фейки вже впливають і на інші процеси.
Володимир Шейгус: «На сталість діяльності організацій громадянського суспільства впливає державне фінансування»
650
03 Липня 2020
Спільнота
Анна Єгорова
Вадим Міський
Чому важливо розвивати в Україні конкурсні механізми державного фінансування громадського сектору, пояснює виконавчий директор ІСАР «Єднання».
Анастасия Ливинец, Publicis Groupe: В прошлом году киберспорт стал эффективным для спонсорства
2320
26 Червня 2020
Ринок
Галина Петренко
Руководитель департамента branded content Publicis Groupe Ukraine — о киберспорте как молодой и динамичной площадке для спонсорства, его аудитории, оценке эффективности, а также о том, в сторону какого контента будут смотреть бренды-спонсоры в ближайшее время.
Засновник агрегатора Egov.in.ua Ігор Ніколаєв: Електронні послуги і відкриті дані допомагають долати людський фактор, черги, корупцію
0
25 Червня 2020
Інфопростір
Катерина Гончарова
Чому важливо розвивати цифрові навички українців та чим в реальному житті можуть допомогти електронні сервіси, для MediaSapiens розповідає розробник сайту, який об'єднує всі наявні в Україні державні сервіси онлайн у вільному доступі.
Як «Пласт» у часи пандемії опановує нові формати виховання молодих лідерів
1497
20 Червня 2020
Інфопростір
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Найбільша молодіжна скаутська організація України «Пласт» розповідає про те, як світова пандемія COVID-19 вплинула на національно-патріотичне виховання української молоді, про нові формати роботи та пошук виховників, про можливості, які відкриває державне визнання та підтримка організації на законодавчому рівні, а також про нові виклики, з якими зіткнувся «Пласт» під час карантину.
Загалом сторінок: 147 / Загалом записів: 1462
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду