Інтерв'ю
Володимир Ладижець: У 2019 році філії Суспільного вироблятимуть більше власного контенту
0
15 Січня 2019
Ольга Жук
Володимир Ладижець – про вихід із зони комфорту на посаді продюсера Житомирської філії Суспільного, погрози від влади та кар’єрне зростання.
«ЗМІ, які передають правду, не мають і не можуть подобатися: правда, як правило, неприємна. Це наша професія»
1095
10 Січня 2019
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Невдовзі розпочнеться третій рік проекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років». «Детектор медіа» публікує найцікавіші меседжі журналістів, головних редакторів та медіаменеджерів, які стали учасниками проекту в 2018-му.
Елена Канишевская, «Теле Про»: Можно показывать и ужасы, но дайте зрителям надежду
2769
09 Січня 2019
Галина Петренко
Креативный продюсер телеканала «Украина» и директор продакшена «Теле Про» — о том, как организована работа продакшена, где его место на рынке и что будет делать вещатель, если кто-то из его конкурентов начнет работать принципиально по-другому.
The Ukrainians: із трьох студентських стипендій до чотирьох власних медіа
2948
08 Січня 2019
Катерина Толокольнікова
Команда проекту The Ukrainians розповіла, як за 4,5 роки роботи встигла створити три сайти, подкаст і власну репортерську школу, об'єднатися з радіо Skovoroda й налагодити диверсифіковану модель монетизації з реклами, грантів та краудфандингу.
«Коли у країні війна, всі журналісти — воєнні»
1395
27 Грудня 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Хто на війні гине першим? Що для журналіста є найстрашнішим у гарячих точках? Чим схожі чужі війни? На що воєнкор має табу? Чи варто давати акредитацію на війну всім охочим? Чому Україну «Бог на руках колисає»? Хто такі «віджеї» й чим вони небезпечні для журналістики? Про це та інше воєнні кореспонденти — фотокор Associated Press Єфрем Лукацький та спецкор «1+1» Андрій Цаплієнко — розповіли в інтерв’ю «Детектору медіа» в межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Дар’я Бассель: Цього року жоден великий міжнародний фестиваль не обійшовся без українського фільму
658
27 Грудня 2018
Лілія Зінченко
Продюсерка, програмна координаторка Docudays UA Дар’я Бассель — про те, яким буде наступний фестиваль, і про те, яким був для українського документального кіно рік, що минає.
Jakub Kalenský, Atlantic Council: Why is Kiselev the only pseudo journalist on the sanctions list?
656
26 Грудня 2018
Галина Петренко
Disinformation lead of the Ukrainian Election Task Force – about Kremlin’s interference in the elections in the EU and the US, and what should Ukraine prepare for in 2019.
Якуб Каленский, Атлантический совет: Почему Киселев — единственный псевдожурналист в санкционном списке?
3678
26 Грудня 2018
Галина Петренко
Руководитель направления по борьбе с дезинформацией рабочей группы по украинским выборам — о вмешательстве Кремля в выборы в ЕС и США и о том, к чему следует готовиться Украине в 2019 году.
Чому тайванський режисер півжиття знімав шуліку
1141
24 Грудня 2018
Ярослава Куцай
для «Детектора медіа»
Тайванський режисер Чіен-те Ліанґ понад 20 років фільмував, як біолог Шен Жен-Жонґ досліджував зникнення з Тайваню чорного шуліки. Результатом став документальний фільм-розслідування про згубний вплив пестицидів на дику природу. А хижий птах став символом екологічного фермерства й чесного бізнесу.
Лауреат Пулітцера Девід Кей Джонстон: «Брехня — це форма пропаганди»
1136
17 Грудня 2018
Володимир Малинка
Американський журналіст, письменник Девід Кей Джонстон розповів «Детектору медіа», як зробити журналістське розслідування цікавим і чому варто висміювати брехню політиків.
Загалом сторінок: 117 / Загалом записів: 1169
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop