Інтерв'ю
Ярослав Пахольчук, «1+1 медіа»: Ми розмірковуємо, як не втрачати позиції телебачення, поки в інтернеті не сформується платоспроможний ринок
4741
18 Січня 2021
Ринок
Галина Петренко
Голова правління та гендиректор «1+1 медіа» — про реорганізацію групи і зміни в сітці телеканалу «1+1», лідерство в супутниковому сегменті і амбіції в ОТТ, готовність медіагруп до 100-відсоткових квот на українську мову та регулювання інтернет-медіа, а також про Курченка, Столара і Медведчука.
Микола Княжицький: «Не можна перемогти олігархічну модель управління державою лише в медіа»
2868
15 Січня 2021
Інфопростір
Світлана Остапа
Голова підкомітету з питань культурної політики парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики – про ситуацію в медіасфері та медіареформи в Україні.
Роман Ващук: «Канали тільки хороших новин нікого не цікавлять»
2991
14 Січня 2021
Інфопростір
Андрій Яніцький
для «Детектора медіа»
Колишній посол Канади в Україні — про брак спільного дискурсу в українських медіа, про поради з комунікації реформ і про те, чого він особисто навчився в соцмережах України.
«Треба розрізняти сатиру та фейки». Остап Українець — про вигадані новини UaReview та «підпільну гуманітарку» по-українськи
0
13 Січня 2021
Інфопростір
Олександра Горчинська
для «Детектора медіа»
Письменник, перекладач і дописувач сайта з безсмертною новиною «На Житомирщини батько двох дітей вбив муху», у 2020 році створив разом із колегами один із найцікавіших українських ютуб-каналів.
Дмитро Крапивенко, «Український тиждень»: Минає доба «інформаційних супермаркетів», найуспішнішими є нішеві проєкти
1913
12 Січня 2021
Інфопростір
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
Головний редактор «Українського тижня» – про трансформацію видання й відмову від новин, роботу в умовах пандемії, гранти й читацьку підтримку та плани на майбутнє.
Оксана Величко про боротьбу громадськості з корупцією: Швидкого результату не буває
2887
06 Січня 2021
Спільнота
Дмитро Кривошеєв
для «Детектора медіа»
Керівниця ГО «Разом проти корупції» Оксана Величко — про ліквідацію корупційних схем у будівництві, оцінці майна чи призначенні головних лікарів, про співпрацю із владою в боротьбі з корупцією та про зворотний бік децентралізації.
Заспокойтеся та перевірте інформацію. Чого вчить виставка «Віднови контроль»
0
05 Січня 2021
Інфопростір
Ася Прокаєва
для «Детектора медіа»
Що спільного між акаунтом у мережі й туалетом? Що за теорію «трупокілометрів» і правило трьох «С» використовують медіа? Як глибинні фейки загрожують журналістиці? Розповідає співзасновник журналу «Куншт» і співорганізатор виставки «Віднови контроль» Кирило Безкоровайний.
Рівненська «Четверта влада»: Головний дефіцит — не теми й не гроші, а люди
1339
30 Грудня 2020
Спільнота
Оксана Мамченкова
Отар Довженко
для «Детектора медіа»
Як Володимир і Антоніна Торбічі створили регіональне розслідувальне медіа, навчилися вигравати суди, пережили підпал редакції і прагнуть, що їхня журналістика сприятиме розвитку суспільства.
Микита Потураєв: Треба допомагати українському медіапростору ставати стійким і сталим
2019
29 Грудня 2020
Інфопростір
Світлана Остапа
Голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики – про медіареформи в Україні та успіхи українських каналів на YouTube.
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду