Column
Гірська жінка на війні, проте не на українській
57
21 Серпня 2018
Ігор Грабович
для «Детектора медіа»
У копродукційних фільмах наша держава постає лише об’єктом чужих прагнень, фантазій та рефлексій. Але не тільки в них…
До «Стуса»: дуже коротка історія українських байопіків
407
20 Серпня 2018
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
Подібний екскурс в історію потрібен насамперед для того, щоб наголосити: українське кіно навіть у радянські часи біографічних стрічок не «стругало».
Как бороться с фейками: новые подходы
0
19 Серпня 2018
Георгий Почепцов
для MediaSapiens
Некоторые исследователи предлагают под фейками понимать не только и не столько лживые сообщения, но и те, что не в мейнстриме.
Війна і ЗМІ: про систему координат
369
16 Серпня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
ЗМІ не виконують належним чином своїх функцій — давати суспільству не лише знання фактів, а й розуміння того, що відбувається.
Гроші на створення «патріотичного кіно» Мінкульт дасть компанії, орієнтованій на ринок агресора
12186
13 Серпня 2018
Максим Ковбик
для «Детектора медіа»
Цього року в Державному бюджеті України закладено півмільярда гривень на створення патріотичних фільмів. Але значна частина цих коштів, схоже, не просто піде не за призначенням, а потрапить до рук тих, хто неабияк доклався до побудови «русского міра». Адже Міністерство культури України має намір замовити створення патріотичних фільмів, зокрема, компанії «Стар Медіа», яка досі спеціалізувалася на створенні інших патріотичних фільмів – російських. Ба більше, деякі фільми цієї компанії заборонені в Україні. Натомість у Росії ця компанія та її голова Влад Ряшин нагороджені «за внесок у патріотичне виховання молоді».
Як Фейсбук переміг кума Путіна — і чи переміг
1086
13 Серпня 2018
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
Боротьба соціальних мереж із кумом Путіна тривала рівно добу, з 10 по 11 серпня. Але віртуальна заруба дала непоганий сюжет для такого собі культурологічного детективу.
Медведчук як приправа до фільму про Стуса
2974
13 Серпня 2018
Олександр Михельсон
для «Детектора медіа»
Передумови скандалу типові для багатьох випадків «м’якої цензури», самоцензури та джинси в українських мас-медіа і засобах масової комунікації взагалі. Як уже сказано, прямих погроз творцям фільму, за їхніми ж словами, не надходило.
Мы наш, мы новый фейк построим
0
12 Серпня 2018
Георгий Почепцов
«Детектор медіа»
Фейк отражает в себе искривленную карту ментальности человека. Фейк косвенно и прямо выражает то, чего человек хочет или боится, поскольку он построен на наших скрытых мотивациях, которые в фейке начинают материализоваться.
Полювання за Порошенком у відпустці
720
10 Серпня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
У сюжеті ТСН про відпустку Порошенка є один прикметний момент – прозорий натяк на сусідство Порошенка з Путіним. Матеріал фактично кинув підозру у державній зраді, проте не став її доводити ані найменшим чином.
Ірена Шеронівна Стоун. Як NewsOne реанімував Кільчицьку
3457
10 Серпня 2018
Юлія Крапівіна
для «Детектора медіа»
Колишня права рука Черновецького розповіла, хто такий Томас, чому треба судити Льовочкіна та за кого потрібно голосувати на президентських виборах.
Загалом сторінок: 77 / Загалом записів: 766
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop