Дайджест
Нас утро встречает не прохладой, а фейками. Часть 1. Победа любой ценой и Эстония-2007
1
15 Грудня 2019
Інше
Георгий Почепцов
«Петр и Мазепа»
Сильные игроки сильны и в правде, и в фейках. Просто они используют фейки, чтобы поскорее достичь победы. Слабые игроки сильны только в фейках, поэтому они и используют их, поскольку за ними нет правды.
Правова оцінка брифінгу поліції з приводу справи про вбивство Павла Шеремета
9
15 Грудня 2019
Інше
Тексти
Адвокат Костянтин Рибачковський з компанії "Алєксєєв, Боярчуков та партнери" дав свою особисту професійну оцінку почутому на брифінгу від 12.12.2019 року. Оцінка - невтішна для нашої правоохоронної системи.
501
07 Грудня 2019
Інше
Інтерньюз-Україна
Президентські та парламентські вибори довели, що ігнорувати соцмережі як частину реальності не варто. Тож передвиборча кампанія штовхнула українських політиків у гру. Навмисне чи ні, головні претенденти на місця у Верховній Раді стали предметом жвавих обговорень у Facebook, Instagram та VK. Хто у соцмережах задав тон виборам? Політики, які намагалися стати ближчими до народу хоча б онлайн, чи самі українці, які їх критикували або ж схвалювали? Чи був за ними слід російської пропаганди і наскільки видимий?
Мовний закон штовхають до зміни: що рекомендує Україні Венеціанська комісія
1184
07 Грудня 2019
Інше
Сергій Сидоренко
«Європейська правда»
Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» став одним із останніх, підписаних президентом Петром Порошенком: він схвалив його 15 травня, за чотири дні до завершення повноважень. Вже тоді було відомо, що документ точно викличе питання у відносинах із європейськими партнерами.
Без приколів. "Зе" в ютубі може становити загрозу нацбезпеці
279
04 Грудня 2019
Інше
Олексій Братущак, Роман Остапчук, Інститут масової інформації
«Небо кличе» – перший український фільм, у якому звучить електронна музика
237
04 Грудня 2019
Інше
Олег Чорний, Matrix
У 1959 році на кіностудії ім. О. Довженка вийшов науково-фантастичний фільм Олександра Козиря та Михайла Карюкова «Небо кличе».
364
02 Грудня 2019
Інше
Texty.org.ua
В Україні панує неонацизм, а при владі сексуальні збоченці. Такі висновки роблять дезінформатори, тиражуючи скандали навколо українських депутатів. Одна цитата Лукаш перетворилась на цілу серію статей про можливість повалення Зеленського. А тему розведення військ «прикрашають» відвертими фейками про обстріли, дискредитацією ЗСУ та страшними історіями про озброєних націоналістів. Поширювали й результати скандального соціологічного опитування на Донбасі: «Украина в шоке: опрос показал…» Період: 28 жовтня — 10 листопада 2019
293
01 Грудня 2019
Інше
Укринформ
Украину уже не раз показывали на картах без Крыма, но на этот раз Apple сделала это вполне сознательно. И это - принципиальный момент
590
01 Грудня 2019
Інше
DT.ua
Трохи про реформи, боротьбу з дезінформацією і фейками, українську культуру і кіно – в інтерв'ю з Володимиром Бородянським.
306
30 Листопада 2019
Інше
Вікторія Сюмар
ZN.ua
Криміналізація допомагає посилити відповідальність для продукторів і розповсюджувачів фейків, але може стати інструментом цензури і боротьби з політичними супротивниками.
Загалом сторінок: 94 / Загалом записів: 935
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду