Дайджест
Пропаганда «генетичної особливості» і до чого тут російський футбол?
159
15 Червня 2021
Інше
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
«Детектор медіа»
Генетика давно стала улюбленою іграшкою Путіна з його твердженнями про «особливих людей»-росіян
Журналист DW: «Пока не передали третью пару носков, пальцы обматывал туалетной бумагой. Иначе замерзали»
314
15 Червня 2021
Інше
«Салiдарнасць»
Александр Бураков, которого на родине задерживали в разные годы, рассказал «Салiдарнасцi», как изменились правила в ИВС.
365
15 Червня 2021
Інше
Олег Чорний, Matrix
Цьогоріч 15 червня актору, режисеру і сценаристу Івану Миколайчуку виповнилося б 80 років. Серед низки його ролей у кіно неодмінно згадується козак Василь із картини режисера Бориса Івченка “Пропала грамота”. Складна і відома вже багатьом історія цієї стрічки – це ще й показове свідчення “роботи” радянської цензури, яка вплинула на подальшу долю картини.
837
14 Червня 2021
Інше
Олексій Братущак, «Інститут масової інформації»
Найчастіше в українських медіа в матеріалах зі згадкою НАТО йдеться про інтеграцію України до альянсу. Можливість цього згадується в кожному третьому матеріалі. У кожному п’ятому йдеться про наратив "НАТО переймається Україною". Такі основні результати дослідження Інституту масової інформації.
Антиолігархічний законопроєкт Зеленського: популізм чи перший крок?
1993
11 Червня 2021
Інше
Олександр Куницький, «DW»
Президент України Зеленський хоче зламати олігархічну систему в Україні. Першим кроком має бути створення реєстру олігархів та встановлення для них низки обмежень. Але цього недостатньо, вважають експерти.
1970
11 Червня 2021
Інше
Виктория Сафронова, «Би-би-си»
Минюст России менее чем за месяц признал несколько СМИ "иностранными агентами". В конце апреля в реестр попало интернет-издание "Медуза", в середине мая - проект VTimes бывших журналистов "Ведомостей".
Петру Юхимовичу Весклярову (Діду Панасу) – 110
2197
10 Червня 2021
Інше
Олег Чорний, «Matrix»
Петро Юхимович Вескляров (справжнє ім’я Діда Панаса) народився 9 червня (за іншою інформацією – 10-го) 1911 року, тож цьогоріч йому виповнилося б 110 років. У моєму дитинстві легендарний Дід Панас був не лише казковим дідусем із телевізора – я зустрічав його й у реальному житті. Річ у тім, що мешканці нашого та ще кількох сусідніх будинків працювали в кіно, здебільшого на Кіностудії ім. О. Довженка. Мій батько теж працював там – був редактором. Та й наша коротенька вулиця названа на честь Олександра Довженка.
6100
09 Червня 2021
Інше
«Інститут масової інформації»
37% проросійської дезінформації та маніпуляцій, які активно поширюються в Україні, є спрямованими проти західних країн, причому переважно проти США.
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду