ПРОЕКТИ
Мультимедіа
5 минут в гримерке с ведущими кулинарного реалити-шоу «МастерШеф»
0
14 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Щодалі гірше? РПР чекає на реакцію президента
0
09 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Вперше з 2014 року зафіксовано зростання кількості нападів на журналістів і громадських активістів. Дехто вважає, що в країні є запит на хаос та залякування активної частини суспільства. Влада поки що традиційно відмовчується. Як попередити подальшу ескалацію насилля? Про це і не тільки – у нашому матеріалі.
Підтримайте останню мрію Леоніда Кантера!
0
07 Серпня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
«Людина з табуретом» – таку назву має останній фільм режисера Леоніда Кантера, який вірив у співтворчість як основу природи. Залишається ще трохи часу, коли кожен охочий через платформу «Спільнокошт» може підтримати створення фільму і в такий спосіб стати співавтором ідейного натхненника «табуретних» мандрівок до чотирьох океанів. Долучайтеся!
Два голоси – проти. Як ухвалювали новий колективний договір на Суспільному мовнику
0
03 Серпня 2018
Світлана Григоренко
31 липня на Суспільному ухвалили новий колективний договір, який діятиме протягом п’яти років. Яка атмосфера панувала під час фінального обговорення проекту цього документу, котрий регламентуватиме відносини між колективом НСТУ та його менеджментом, хто і чому голосував проти і що думають про новий договір представники регіональних філій – про це і не тільки у нашому репортажі.
Не розсмокчеться. Реформа із роздержавлення ЗМІ: під ризиком зникнення – 528 видань
0
27 Липня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Якими є основні проблеми реформування державних та комунальних видань в Україні, що відповідно до закону має завершитися до кінця 2018 року? Про це - у нашому матеріалі.
Шаурма чи галушки? Жирафа, Мустафа Найєм та інші за лаштунками «Вечірнього шоу з Юрієм Марченком» на Суспільному
0
24 Липня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Катування «пластиковою сорочкою» для Істана Розумного, перспективна, але так і не ухвалена більшістю у Верховній Раді ініціатива Мустафи Найєма щодо роздачі в сесійній залі на обід шаурми, ключове питання дебютного сезону програми Юрія Марченка про жирафу — все це й не тільки в нашому репортажі зі зйомок одного з фінальних випусків «Вечірнього шоу» на «UA: Першому».
Мустафа Найєм: «Я не хочу йти в команду, за яку потім прийдеться виправдовуватися»
0
20 Липня 2018
Марина Баранівська
Світлана Григоренко
Чи не стала реформа правоохоронних органів фікцією, яких помилок припустилися та яких відчутних результатів досягли журналісти, які у 2014 році пішли у політику, на яких засадах мають об»єднуватись демократичні сили напередодні президентських виборів-2019 – про це і не тільки у розмові із Мустафою Найємом за лаштунками шоу Юрія Марченка, куди нардеп прийшов як гість студії.
Чи доречно вважати ксенофобів експертами з ромської тематики?
0
14 Липня 2018
Ольга Веснянка
Чому не варто запрошувати ксенофобів для балансу в сюжетах і дискусіях про ромів – пояснює у своєму відеоблозі Ольга Веснянка.
Загалом сторінок: 109 / Загалом записів: 1087
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop