Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv Live

Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv Live

14 Січня 2021
6498
14 Січня 2021
11:57

Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv Live

6498
Канал Вадима Столара спершу через суд добився продовження ліцензії, після чого Нацрада одноголосно підтримала його переформатування.
Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv Live
Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv Live

14 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію київського цифрового ефірного телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»), якому нещодавно за рішенням суду продовжила ліцензію, дозволивши йому переформатуватися на інформаційний міський телеканал Kyiv Live.

У компанії змінилися керівник, власники та кінцеві бенефіціари, редакційна рада, адреса, логотип і програмна концепція.

Новий логотип каналу – Kyiv Live, формат – інфотейнмент, в ефірі йтимуть інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми. Компанія переїхала на вул. Мечникова, 2А (бізнес-центр «Парус») – там розташована студія та офіс каналу Kyiv Live.

Керівником компанії замість помічника народного депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича Йосипа Аксельруда стала Анна Ангелова, власником – ТОВ «Тауер групп» замість ТОВ «Концерн “Українські захисні технології”» та ще одного помічника Вадима Рабіновича Андрія Альошина. Нові кінцеві бенефіціари телеканалу – народний депутат від ОПЗЖ, забудовник Вадим Столар і його бізнес-партнер Сергій Турчінов. Раніше кінцевим бенефіціаром був Йосип Аксельруд, він володів каналом з 2017 року.

Місяць тому, 10 грудня, Нацрада дозволила переформатуватися супутниковому телеканалу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк») на Kyiv Live, а одеському ефірному цифровому телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”») – на Odesa Live. Також Нацрада оголосила попередження Rabinovich TV, GTV і київському ефірному телеканалу «Перший київський» (ТОВ «ТРК “Купол”»), які в ефірі без дозволу Нацради переформатувалися на Kyiv Live та Odesa Live. «Перший київський» не переоформлював своєї ліцензії на Kyiv Live.

Таким чином, телеканал Kyiv Live відтепер має ліцензії на супутникове та цифрове ефірне мовлення в мережі МХ-5 у Києві, канал Odesa Live – на цифрове ефірне мовлення в Одесі та області. На підставі цих ліцензій канали також мають право укладати угоди з провайдерами про входження до їхніх мереж.

Про те, що Вадим Столар купив ТОВ «Медіамережі» в Андрія Альошина та Йосипа Аксельруда стало відомо в червні 2020 року. На той момент компанія не мала ліцензії, тому що Нацрада відмовила в її продовженні 20 жовтня 2019 року, компанія оскаржувала це в суді. У результаті ТОВ «Медіамережі» виграло суд у Нацради, і 12 листопада 2020 року регулятор продовжив його ліцензію на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві на сім років.

Нагадаємо, телеканал Kyiv.Live розпочав мовлення 9 серпня 2020 року в аналоговому та цифровому ефірі Т2 в Києві та області на частотах каналу «Перший київський» (ТРК «Купол»), а на супутнику – на частоті каналу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк»). Телеканал Odesa.Live розпочав мовлення 2 вересня 2020 року в цифровому ефірі в Одесі та області та в мережах кабельних операторів замість телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”»). На той момент канали не отримували дозволів Нацради на переформатування.

20 серпня Нацрада призначила позапланові перевірки телеканалів «Перший київський» та Rabinovich TV через самовільну зміну логотипа на Kyiv.Live. А 3 вересня Нацрада призначила ще по одній позаплановій перевірці цих каналів через порушення програмних концепцій, а також позапланову перевірку каналу GTV через самовільну зміну логотипа на Odesa.Live.

Інвестор Kyiv.Live та Odesa.Live – столичний забудовник і народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Столар. Його команда планує запуск іще низки міських каналів у великих містах.

Генпродюсером міських телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live на старті був Олексій Семенов, який запускав і перезапускав телеканали «112 Україна», NewsOne, Прямий, а в червні 2019 року очолив холдинг «Новини» нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака («112 Україна», NewsOne і ZIK). Разом з ним у команді Kyiv.Live та Odesa.Live працювала колишня генеральна директорка Прямого каналу і директорка каналу ZIK Євгенія Захарова.

5 листопада компанія «Інститут когнітивного моделювання» повідомила, що працюватиме над розвитком, програмною стратегією та створенням портфеля диджитал-продуктів телеканалів Kyiv.Live та Оdesa.Live. Олексій Семенов і Євгенія Захарова залишили телеканали Kyiv.Live та Odesa.Live, а замість них каналами почали керувати партнери «Інституту когнітивного моделювання» Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко. Вони залучили до команди каналу чимало фахівців і топменеджерів групи «1+1 медіа».

29 грудня оголосили про створення медіахолдингу Live Network і плани запуску нового телеканалу в Харкові – Kharkiv.Live. Холдингом управлятиме команда компанії «Інститут когнітивного моделювання».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6498
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду