Мар'яна Закусило
Олег Черниш бойкотував засідання Нацради, бо колеги відмовилися проводити конкурс на частоти для Суспільного радіо
440
21 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
21 березня член Нацради Олег Черниш демонстративно залишив засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення перед його початком. Оскільки відсутньою була й перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк (вона перебуває у відрядженні закордоном), то зник кворум і засідання Нацради було скасовано.
На ICTV, НТН і «Україні» Нацрада виявила 77% української мови (ІНФОГРАФІКА)
534
20 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Найменше української мови серед загальнонаціональних телеканалів Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виявила в ефірі ICTV, НТН і «Україна» – 77%. І це є перевиконанням встановленої законом квоти 75%. Про це свідчать результати моніторингу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, які презентували 20 березня голова Нацради Юрій Артеменко і член Нацради Сергій Костинський.
Радіостанції збільшили кількість пісень і програм українською мовою – Нацрада (ІНФОГРАФІКА)
505
20 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Українські радіостанції перевиконують квоти пісень і програм українською мовою та збільшили їхню частку, порівняно з минулим роком. Про це свідчать результати моніторингу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, які презентували 20 березня голова Нацради Юрій Артеменко і член Нацради Сергій Костинський.
«Україна» покаже спільний з «Радіо Свобода» документальний проект про окупований Крим
814
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Опівночі в ніч з 21 на 22 березня в ефірі телеканалу «Україна» відбудеться прем'єра документального проекту «Крим. Окуповані» – спільного продукту «Радіо Свобода» та інформаційної платформи «Сьогодні». Про це повідомила прес-служба каналу «Україна».
Одеський забудовник Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна»
602
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Одеський бізнесмен грецького походження, власник будівельної компанії «Гефест» та один з інвесторів ФК «Чорноморець» Пантеліс Бумбурас продав свій другий телеканал «Южная волна» (ТОВ «ТРК “Південна хвиля-ТВ”») Володимиру Іванову, який став водночас і директором каналу. Про зміни стало відомо з єдиного державного реєстру.
Одеський забудовник Бумбурас продав свій телеканал Olvia
1173
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Одеський бізнесмен грецького походження, власник будівельної компанії «Гефест» та один з інвесторів ФК «Чорноморець» Пантеліс Бумбурас продав свій телеканал Olvia (ТОВ «Реноме інет») Михайлу Іванову, який працює у сфері морського консалтингу. Про зміну власника стало відомо на засіданні Нацради 14 березня.
«Медіа Група Україна» виділила супутникову платформу Xtra TV на нову юридичну особу
273
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Медіахолдинг Ріната Ахметова «Медіа Група Україна» виділив для супутникової платформи Xtra TV нову юридичну особу, для якої отримав ліцензію провайдера програмної послуги за технологією DTH. Рішення про видачу новій компанії ліцензії ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на останньому засіданні 14 березня.
Нацрада перевірить п’ять каналів через День пам’яті героїв Небесної сотні
1370
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на останньому засіданні 14 березня призначила позапланові перевірки п’яти телеканалів через недотримання правил мовлення в День пам’яті героїв Небесної сотні 20 лютого.
Нацрада не захотіла призначати перевірки Прямого, 5-го каналу і ZIK за скаргами Юлії Тимошенко
769
14 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
14 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення більшістю голосів не захотіла призначати позапланові перевірки Прямого, 5-го каналу і ZIK за скаргами кандидатки в президенти Юлії Тимошенко та її уповноважений представник у ЦВК Сергій Власенко.
Нацрада більшістю голосів не захотіла оголошувати конкурс на частоти для «Променя»
0
14 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
14 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення більшістю голосів не підтримала пропозицію члена Нацради Олега Черниша оголосити форматний конкурс на 14 ФМ-частот в обласних центрах для розбудови мережі суспільного радіо «Промінь».
Загалом сторінок: 68 / Загалом записів: 674
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop