Вадим Столар запускає канал Kharkiv.Live і створив медіахолдинг

Вадим Столар запускає канал Kharkiv.Live і створив медіахолдинг

29 Грудня 2020
2880
29 Грудня 2020
14:50

Вадим Столар запускає канал Kharkiv.Live і створив медіахолдинг

2880
Управлятиме новим холдингом буде команда компанії «Інститут когнітивного моделювання».
Вадим Столар запускає канал Kharkiv.Live і створив медіахолдинг
Вадим Столар запускає канал Kharkiv.Live і створив медіахолдинг

Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя», керівник київського осередку цієї партії, київський забудовник Вадим Столар запускає новий місцевий телеканал Kharkiv.Live, який разом з каналами Kyiv.Live та Odesa.Live увійде в новий медіахолдинг Live Network. Про це 29 грудня повідомила пресслужба каналу Kyiv.Live.

«Уже наступного року розпочне мовлення Kharkiv.Live, а пізніше телеканали холдингу Live Network з’являться й в інших містах України», – розповів Вадим Столар.

За попередньою інформацією, у Харкові телеканал розпочне мовлення навесні 2021 року. 

Управлятиме новим холдингом буде команда компанії «Інститут когнітивного моделювання».

«Ми реформуємо канали в Одесі та Києві. Започатковуємо діджитал напрямок, який буде рівноцінним тб. Зараз наше головне  завдання – створити потужний синдикативний холдинг, з активами, які відповідатимуть інтересам аудиторії та розпочнуть тренд якісного регіонального тб. Ми розуміємо, попереду ще багато роботи і нових викликів, та запевняємо, вже незабаром зможемо здивувати вас крутими результатами», – сказали керуючі партнери холдингу Live Network.

Нагадаємо, телеканал Kyiv.Live розпочав мовлення 9 серпня 2020 року в аналоговому та цифровому ефірі Т2 в Києві та області на частотах каналу «Перший київський» (ТРК «Купол»), а на супутнику – на частоті каналу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк»). Телеканал Odesa.Live розпочав мовлення 2 вересня 2020 року в цифровому ефірі в Одесі та області та в мережах кабельних операторів замість телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”»).

10 грудня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії супутникового телеканалу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк») та одеського ефірного цифрового телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”»), дозволивши їм переформатуватися на інформаційні міські телеканали Kyiv Live та Odesa Live, відповідно.

Інвестор Kyiv.Live та Odesa.Live – столичний забудовник і народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Столар. Олексій Семенов і Вадим Столар планували запуск іще низки міських каналів у великих містах.

Генпродюсером міських телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live на старті був Олексій Семенов, який запускав і перезапускав телеканали «112 Україна», NewsOne, Прямий, а в червні 2019 року очолив холдинг «Новини» нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака («112 Україна», NewsOne і ZIK). Разом з ним у команді Kyiv.Live та Odesa.Live працювала колишня генеральна директорка Прямого каналу і директорка каналу ZIK Євгенія Захарова.

На початку листопада Олексій Семенов і Євгенія Захарова залишили телеканали. Замість них управлінням Kyiv.Live та Odesa.Live зараз займається Інститут когнітивного моделювання: Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко. ІКМ 5 листопада повідомив, що працюватиме над розвитком, програмною стратегією та створенням портфеля диджитал-продуктів телеканалів.

Операційним директором холдингу каналів Kyiv.Live та Odesa.Live став Дмитро Зубко, який раніше був операційним директором телеканалу ТЕТ і компанії «1+1 продакшн». Колишня головна режисерка департаменту ранкового мовлення телеканалу «1+1» Дар’я Качковська очолила ТБ-напрямок каналу Kyiv.Live. Колишня головна режисерка проєктів СТБ Марина Польшина стала головною режисеркою Kyiv.Live. Колишня піарниця телеканалу «1+1» Катерина Печерна очолила пресслужбу телеканалу Kyiv.LiveГоловним оператором телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live став Віталій Мельник, який раніше працював на каналах «UA:Перший», «Інтер» та «1+1». Диджитал-напрямок регіональних телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live очолить колишня директорка «1+1 Digital та інновації» Анна Ткаченко. Колишній керівник департаменту digital-розробок телеканалу «1+1» Дмитро Жук та екскерівниця управління аналітики «1+1 Digital» Аліна Макарова приєдналися до команди телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live

Засновниками компанії «Інститут когнітивного моделювання» є колишній головний продюсер Нового каналу Дмитро Царенко і Віктор Березенко, який має експертизу в соціальних технологіях. 4 лютого 2020 року генеральною директоркою (СЕО) Інституту когнітивного моделювання стала Світлана Павелецька. У листопаді вона стала партнеркою засновників ІКМ Дмитра Царенка та Віктора Березенка в межах співпраці з Kyiv.Live та Оdesa.Live. 

~insertother~

Фото: Kyiv.Live

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2880
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду