Нацрада дозволила Kyiv.Live та Odesa.Live зменшити частку власного продукту через Covid-19

Нацрада дозволила Kyiv.Live та Odesa.Live зменшити частку власного продукту через Covid-19

11 Березня 2021
2247
11 Березня 2021
11:39

Нацрада дозволила Kyiv.Live та Odesa.Live зменшити частку власного продукту через Covid-19

2247
Канали наголошували, що третина співробітників хворіє і наразі не має можливості виготовляти понад 22 години власного продукту.
Нацрада дозволила Kyiv.Live та Odesa.Live зменшити частку власного продукту через Covid-19
Нацрада дозволила Kyiv.Live та Odesa.Live зменшити частку власного продукту через Covid-19

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення дозволила каналам Kyiv.Live та Odesa.Live тимчасово відступити від програмної концепції у зв’язку з пандемією. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 11 березня.

Обидва канали просили регулятора зменшити частку власного виробництва з 22 годин 47 хвилин до 15 годин 40 хвилин у зв’язку з обмежувальними заходами через пандемію Covid-19.

Під час засідання ведуча каналу Тетяна Гончарова зазначила, що третина працівників зараз хворіє і канал не має змогу виробляти продукт у тому ж обсязі як і раніше. «Третя хвиля пандемії свідчить про те, що ми не можемо забезпечити майже цілодобове мовлення як це було раніше», – сказала вона.

За її словами, канали мають намір закупити продукт від українських блогерів про подорожі, шопінг тощо.

Також у програмній концепції каналів збільшується частка іноземного продукту до 3 годин. Ця квота потрібна компанії на випадок, якщо українські блогери співпрацюватимуть з європейськими партнерами.

Нацрада дозволила тимчасово змінити програмну концепцію до скасування обмежувальних заходів.

Нагадаємо, телеканал Kyiv.Live розпочав мовлення 9 серпня 2020 року в аналоговому та цифровому ефірі Т2 в Києві та області на частотах каналу «Перший київський» (ТРК «Купол»), а на супутнику – на частоті каналу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк»). Телеканал Odesa.Live розпочав мовлення 2 вересня 2020 року в цифровому ефірі в Одесі та області та в мережах кабельних операторів замість телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”»).

10 грудня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії супутникового телеканалу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк») та одеського ефірного цифрового телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”»), дозволивши їм переформатуватися на інформаційні міські телеканали Kyiv Live та Odesa Live, відповідно.

Інвестор Kyiv.Live та Odesa.Live – столичний забудовник і народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Столар. Олексій Семенов і Вадим Столар планували запуск іще низки міських каналів у великих містах.

Генпродюсером міських телеканалів Kyiv.Live та Odesa.Live на старті був Олексій Семенов, який запускав і перезапускав телеканали «112 Україна», NewsOne, Прямий, а в червні 2019 року очолив холдинг «Новини» нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака («112 Україна», NewsOne і ZIK). Разом з ним у команді Kyiv.Live та Odesa.Live працювала колишня генеральна директорка Прямого каналу і директорка каналу ZIK Євгенія Захарова.

На початку листопада Олексій Семенов і Євгенія Захарова залишили телеканали. Замість них управлінням Kyiv.Live та Odesa.Live зараз займається Інститут когнітивного моделювання: Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко. ІКМ 5 листопада повідомив, що працюватиме над розвитком, програмною стратегією та створенням портфеля диджитал-продуктів телеканалів.

Операційним директором холдингу каналів Kyiv.Live та Odesa.Live став Дмитро Зубко, який раніше був операційним директором телеканалу ТЕТ і компанії «1+1 продакшн». 

Засновниками компанії «Інститут когнітивного моделювання» є колишній головний продюсер Нового каналу Дмитро Царенко і Віктор Березенко, який має експертизу в соціальних технологіях. 4 лютого 2020 року генеральною директоркою (СЕО) Інституту когнітивного моделювання стала Світлана Павелецька. У листопаді вона стала партнеркою засновників ІКМ Дмитра Царенка та Віктора Березенка в межах співпраці з Kyiv.Live та Оdesa.Live. 

29 грудня 2020 року народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя», керівник київського осередку цієї партії, київський забудовник Вадим Столар повідомив про створення нового медіахолдингу Live Network. До нього увійшли канали Kyiv.Live та Odesa.Live. А також новий місцевий телеканал Kharkiv.Live, який, за попередньою інформацією, розпочне мовлення навесні 2021 року. 

 

 Ілюстрація: скріншот

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2247
Читайте також
10.06.2021 16:51
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
2 907
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду