22:13
Вівторок, 19 Жовтня 2010

Кабмін виділяє на український Euronews 85,5 млн гривень, передбачених на виплати столичним інвалідам і дітям

12 741
Кабмін виділяє на український Euronews 85,5 млн гривень, передбачених на виплати столичним інвалідам і дітям

Кабінет Міністрів України планує створити україномовну версію міжнародного каналу Euronews. Відповідне розпорядження було прийняте на засіданні уряду 12 жовтня. Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомив Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

 

Згідно з розпорядженням, Державний комітет телебачення та радіомовлення повинен провести правову оцінку проекту договору та забезпечити укладення цього договору між Національною телекомпанією України і Euronews, у якому передбачено трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії міжнародного каналу Euronews (24 години на добу, 7 днів на тиждень).

 

На створення української версії Euronews Кабмін виділяє 85 млн 572 тис. 400 гривень.

 

Для цього перерозподілять бюджетні призначення загального фонду за бюджетними програмами Мінфіну шляхом зменшення на зазначену суму видатків споживання по Києву за бюджетною програмою 3511340 («Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям») та збільшення видатків розвитку за бюджетною програмою 3511090 («Державні капітальні видатки»).

 

Ці кошти, зрештою, мають бути передані Держкомтелерадіо за бюджетною програмою 1701080 («Виробництво телерадіопрограм для державних потреб»).

 

Нагадаємо, що з осені 2009 року на Першому національному кожного буднього дня транслюється 15-хвилинний випуск новин Euronews.  Переговори про створення україномовної версії європейського новинного каналу тривають уже кілька років між керівництвом НТКУ та Радою директорів телеканалу Euronews.

 

Як повідомляла ТК, 12 жовтня Кабмін підписав постанову, якою виділив НТКУ 3,6 млн гривень на погашення боргів перед Euronews.

 

«Детектор медіа»Читайте також
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12741
Переглядів
Коментарі
крот
17:49 / 20 Жовтня 2010
Не факт,что дети получили эти деньги.Очень уж много историй налицо когда они растворядись в воздухе,и никто их так и не видел.Это что то сроди национальной укранской традиции."Был я раньше молод,а теперь я без".
Консоль
11:41 / 20 Жовтня 2010
Не факт что эти деньги дошли бы до детей.К сожалению,хронический недолет средств на любые нужды,под что выделялись средства -наш менталитет.Вспомните хотя бы 2 транша МВФ восстановление системы водоснабжения Киева-все исчезло и следа неоставило...Не говоря о больницах там разных...
port_777
08:35 / 20 Жовтня 2010
Не факт, что деньги взяли из этой статьи бюджета. Очень похоже на дезу недругов власти. Уж больно подробно. Но если это не чернуха, а правда, то не видать ПР Киева как своих ушей. Хотя выборы. Любая грязь и ложь годится для свиней, что грызутся у кормушки.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду