Канал «Україна» повідомив, що має прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні»

Канал «Україна» повідомив, що має прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні»

8 Жовтня 2020
3397
8 Жовтня 2020
11:16

Канал «Україна» повідомив, що має прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні»

3397
Канал звинуватив «1+1 медіа» у маніпуляціях та лицемірстві.
Канал «Україна» повідомив, що має прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні»
Канал «Україна» повідомив, що має прокатне посвідчення на серіал «Жінки в коханні»

Телеканал «Україна» повідомив, що має чинне прокатне посвідчення на російський серіал «Жінки в коханні», тому його трансляція не порушує українського законодавство. Про це 8 жовтня канал повідомив у відповідь на звинувачення групи «1+1 медіа».

«Україна» нагадала, що «1+1» у 2020 році транслював російський серіал «Кухня». Через це в липні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу.

Конфлікт між медіагрупами почався після того, як холдинг «Медіа Група Україна звинуватив «1+1 медіа» в підробці формату The Masked Singer у програмі «Маскарад».

«Зрозуміло, що замість предметної відповіді щодо підробки телеканалом "1+1" формату "The Masked Singer" у програмі "Маскарад", група "1+1 медіа" йде маніпулятивним шляхом розмивання та замилювання теми, а щодо власної противоправної поведінки зайняла лицемірну, болісно відому всій Україні позицію "іхнтамнєт"», – сказали на каналі та додали, що їх тривожить «прозорий натяк ["1+1 медіа"] на готовність нехтувати нормами міжнародного права у ситуації з неправомірним використанням всіх ключових форматних елементів "The Masked Singer"».

Як писав ДМ, 7 жовтня група «1+1 медіа» звинуватила телеканал «Україна» в ігноруванні українське законодавство та в псуванні іміджу держави через трансляцію російського серіалу «Жінки в коханні».

Нагадаємо, 6 жовтня телеканал «Україна» звинуватив телеканал «1+1» у підробці формату The Masked Singer у програмі «Маскарад» і заявив про намір подавати до суду. Канал «1+1» наполягає, що створив шоу за іншим форматом – Mysteries in the Spotlight.

Компанія Fremantle, яка є дистриб’ютором формату The Masked Singer, вважає, що шоу «Маскарад», яке зробив канал «1+1», набагато ближче до формату The Masked Singer, ніж до формату Mysteries in the Spotlight. Fremantle звернеться до Міжнародної організації з визнання та захисту форматів FRAPA за оцінкою дій каналу «1+1».

За купівлю в компанії Fremantle прав на адаптацію The Masked Singer змагалися три українські телеканали: «Україна», «1+1» і СТБ. Перший запропонував найвигіднішу для правовласника пропозицію й у квітні 2020 року придбав права на адаптацію. «Україна» планує виробляти проєкт під назвою «Маска».

Канал «1+1», коли Fremantle віддала перевагу його конкурентам, придбав досить схожий румунський формат Mysteries in the Spotlight у компанії Antena TV Group. Українська версія шоу має назву «Маскарад», вона стартувала в ефірі 6 жовтня.

Ще до того, як «Плюси» оголосили про своє шоу та його формат, Тоні Стерн, виконавчий віцепрезидент із комерційних і бізнес-питань компанії Fremantle, надіслав телеканалу «1+1» звернення, де застеріг від можливої підробки формату. «1+1» відповів, що готує шоу за іншим форматом.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3397
Читайте також
15.12.2020 13:59
«Детектор медіа»
2 915
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду