Європарламентарiї відзначають демократичнiсть виборiв в Українi i вказують на низку вад, Інтерфакс-Україна
Член комiтету Європарламенту зв'язкiв з Україною Ленарт Сакредеус вважає, що нинiшнi вибори в Українi були бiльш демократичними, нiж усi попереднi, однак звертає увагу на низку серйозних недолiкiв на них.
Як повiдомляє в середу українська служба нiмецької радiостанцiї Deutsche Welle, європарламентарiй зi Швецiї вважає, що вибори 2002 року в Українi мали двi переваги. По-перше, були значно полiпшенi законодавчi рамки, по-друге, передвиборна кампанiя вiдбувалася в умовах бiльшої прозоростi, нiж пiд час попереднiх парламентських i президентських виборiв.
Водночас Л.Сакредiус наголосив, що проведення виборiв не можна назвати бездоганним. "Досi ми бачимо, що iснують недолiки, пiдсумовуючи якi можна сказати: в передвиборнiй кампанiї не вистачає довiри. Ситуацiя з мас-медiа i багато iнших проблем створюють численнi хмари над виборчою кампанiєю", - наголосив вiн.
Європарламентарiй також повiдомив, що остаточний звiт про українськi вибори спостерiгачi вiд Європарламенту, Ради Європи i ОБСЄ оприлюднять через чотири-шiсть тижнiв.
Представник Єврокомiсiї Емма Адвiн повiдомила також Deutsche Welle, що тема парламентських виборiв в Українi стане одним з питань, якi обговорюватимуться пiд час майбутнiх зустрiчей представникiв Єврокомiсiї i України. Вона зазначила, що Євросоюз завжди цiкавився проведенням виборчих кампанiя в країнах-партнерах.
Інтерфакс-Україна
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ