Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 лютого 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 лютого 2024 року

1 Березня 2024
354

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 лютого 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
354
Закон про мобілізацію та смерть Олексія Навального.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 лютого 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 лютого 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», Суспільне, «Інтер».

Блоків «1+1» та ICTV/СТБ в національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Рада». Показали запис пленарного засідання Верховної Ради за 23 лютого та повторили частину гостьової студії попередньої доби.

Про ймовірну ядерну війну та смерть Олексія Навального у гостьовій студії Суспільного говорили з російським опозиціонером Геннадієм Гудковим. Він сказав, що всі почали розуміти хворобливість Володимира Путіна та неможливість вести з ним бодай якісь перемовини. За словами Гудкова, Путін гірше за Сталіна. 

Загрозу ядерної війни також коментував доктор історичних наук Вадим Денисенко. Також він сказав, що у світі почалися розмови про ймовірні переговори між Україною та Росією.

З власною кореспонденткою «Главкому» у Кишиневі Маріанною Присяжнюк говорили про звернення придністровських сепаратистів до російської влади. За її словами, це більше передвиборча гра, оскільки у суспільстві є частковий запит на проросійські сили. Проте в Росії наразі відсутній кандидат, який би міг задовольнити цей запит. 

У блоці «Інтера» з народною депутаткою Марією Мезенцевою («Слуга народу») говорили про участь президента Володимира Зеленського у саміті «Україна – Південно-Східна Європа» та співпрацю з країнами Західних Балкан.

А з народним депутатом Єгором Чернєвим («Слуга народу») обговорювали прийняття законопроєкту про мобілізацію та роботу з правками до нього. Чернєв сказав, що через велику кількість правок їх розділили на 16 концептуальних блоків. Після сортування стане зрозуміло, як рухатиметься законопроєкт.


Про роботу тимчасової спеціальної комісії, яка вивчатиме ефективність київської міської влади, говорили з нардепом від «Слуги народу» Віталієм Безгіним.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
354
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду