Нові реєстрації Нацради: «Главком», ютуб-канал «Тім+», 48 друкованих видань та п’ять провайдерів

Нові реєстрації Нацради: «Главком», ютуб-канал «Тім+», 48 друкованих видань та п’ять провайдерів

16 Листопада 2023
1477
16 Листопада 2023
15:21

Нові реєстрації Нацради: «Главком», ютуб-канал «Тім+», 48 друкованих видань та п’ять провайдерів

1477
Також реєстрацію отримали два канали, що мовитимуть за технологією ОТТ/IPTV.
Нові реєстрації Нацради: «Главком», ютуб-канал «Тім+», 48 друкованих видань та п’ять провайдерів
Нові реєстрації Нацради: «Главком», ютуб-канал «Тім+», 48 друкованих видань та п’ять провайдерів

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 10 онлайн-медіа, 48 друкованих видань та п’ять провайдерів. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 16 листопада.

Серед зареєстрованих онлайн-медіа:

  • інформаційне агентство «Главком»;
  • чотири вебсайти — «СІNЕ», «Альтернатива.орг», «Одеський центр сімейного права» і «Тиктор» (інформаційний);
  • журнали — «Проблеми ендокринної патології» і «Професійна педагогіка»/ «Professional pedagogics» (онлайн);
  • електронне продовжуване видання «Інноваційна професійна освіта»;
  •  Колісник В. С. із Чернігівської області вирішив одночасно зареєструвати публічну сторінку в мережі Facebook і канал у відеохостингу YouTube з однойменною назвою «TIM+».

Друкованих видань зареєструвалось майже у п’ять разів більше — 48 медіа. Серед них 8 газет, 30 наукових журналів, 9 збірників наукових праць, 1 альманах. Як повідомляє сайт регулятора, територія розповсюдження зареєстрованих збірників наукових праць і наукових журналів — Україна (35 видань — 87%), а також Україна та зарубіжжя (5 видань — 13%).

Найбільшу кількість — одночасно 18 наукових видань (12 наукових журналів, 6 збірників наукових праць) — зареєстрував Національний авіаційний університет, м. Київ. Майже всі видання поширюються в Україні, лише два з них — і в нашій державі, і за кордоном. Мови розповсюдження — здебільшого українська та англійська, а одне видання виходить сімома мовами (ще й французькою, німецькою, італійською, польською, іспанською).

Одразу 8 наукових видань (7 наукових журналів, 1 збірник наукових праць) вніс до реєстру Державний біотехнологічний університет, м. Харків. Усі видання поширюються лише на території України і публікуються українською та англійською мовами.

Серед зареєстрованих газет — 1 всеукраїнська, 5 обласних, 1 районна, 1 поширюється одночасно в Україні й зарубіжжі. Усі газети українськомовні.

Також Нацрада зареєструвала п’ятьох провайдерів аудіовізуальних сервісів із місцевим покриттям, які застосовуватимуть для надання доступу до своїх послуг кабельну аналогову, кабельну цифрову, IPTV-технології:

  • ВКП ТОВ фірми «Рубікон» і ТОВ «Юніверс ТБ» працюватимуть у Київській області;
  • ПП «Телерадіокомпанія новий світ» — у Житомирській;
  • ПП «Дельта» — у Донецькій;
  • ПП «Юаінет» — у Волинській.

Як уже повідомляв «Детектор медіа», також на цьому засіданні реєстрацію отримали нові юридичні особи, які мовитимуть під брендами каналів медіаменеджера Андрія Верхоляка, «#Наше ретро» та FashionTV. Ці канали отримали штрафи через відсутність мовлення на супутнику.

Нагадаємо, на минулому засіданні Нацрада зареєструвала сайт Суспільного, «Кавун.City», медіасервіс youtv тощо. Загалом реєстрацію отримали 55 друкованих видань, десять онлайн-медіа та 17 провайдерів.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1477
Читайте також
26.10.2023 13:38
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
4 418
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду