Наталія Данькова
Неполітична й некомерційна: як Суспільне відбирає соціальну рекламу до свого ефіру
0
18 Вересня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Якими критеріями керується НСТУ при розміщенні соціальної реклами, від кого приймає ролики та скільки соціальної реклами транслює в ефірі.
У День Незалежності Суспільне покаже силу філій
0
23 Серпня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Регіональні суспільні мовники організують телемости, транслюватимуть мотопробіги, джазовий фестиваль, турнір із карате, інтерв’ю з ровесниками Незалежності та компліменти Україні.
Стівен Фрай, леви та «Окуповані»: як НСТУ експериментує із закупівлями для регіональних філій
0
23 Липня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Цього року в сітках регіональних суспільних мовників з’явилися нові уніфіковані лінійки фільмів, серіалів та документалістики.
Регіональні «Теми дня» на Суспільному: передумова до появи чогось більшого
0
08 Червня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Проект «Теми дня» – один з ключових у праймі регіональних суспільних мовників. Він виходить щодня в прямому ефірі та є своєрідним продовженням ключової теми новинних блоків. Формат – класичний: студійне інтерв’ю з експертами на суспільно-важливу тему. З одного боку, проект достатньо гнучкий і кожна філія НСТУ може втілювати його по-своєму. Але з іншого – він має свої чіткі стандарти, критерії оцінки та застороги.
Лайфхаки суспільних ранків
0
18 Травня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Як змінилися ранкові шоу на регіональних телеканалах Суспільного мовника.
Рівненська філія НСТУ: курс на мультиплатформенність
0
02 Січня 2018
Наталія Данькова
для «Детектора медіа»
Рівненська регіональна дирекція НСТУ, з одного боку, має достатньо традиційну сітку з досить сталими (навіть дещо застарілими) форматами програм. А з іншого — намагається осучаснити свій ефір експериментами з екологічними проектами, інтеграцією в соцмережі і взагалі глобальним курсом на мультиплатформенність.
«Нова Волинь»: контрпрограмування, експерименти та пошуки формату
0
20 Грудня 2017
Наталія Данькова
Новини, інтерактив та документалістика – три ключові кити програмної концепції телеканалу «Нова Волинь», який уже рік працює як філія ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція». Мовник має традиційну блочну структуру (ранок, день, вечір) із ключовими інтерактивними програмами, намагається експериментувати й шукає нові формати. Однак не має повноцінного уявлення щодо очікувань своїх глядачів.
Харківська філія НСТУ: дослідження аудиторії — правило № 1 для всього ефіру
0
17 Жовтня 2017
Наталія Данькова
На відміну від великих загальнонаціональних каналів, регіональні мовники, зокрема і філії НСТУ, не мають телевізійної панелі й не можуть якісно досліджувати вподобання своїх глядачів. А саме це є запорукою успіху для створення якісного та цікавого контенту. Вивчення вподобань аудиторії, на думку керівництва харківської філії (канал «ОТБ-Харків»), є початком для формування ефективної сітки мовлення. І цей підхід канал починає застосовувати для своїх проектів.
Інформаційний вектор каналу «Житомир»
0
20 Червня 2017
Наталія Данькова
Так чи інакше суспільний мовник має стратегічну й доволі амбітну мету: стати помітним гравцем на медійному ринку в регіонах. Бути маркером професійних стандартів та якості матеріалу. А для цього слід багато ламати в усталених форматах колишніх ОДТРК, робити їхній продукт сучасним, динамічним та актуальним. У Житомирській філії НСТУ цей процес уже розпочався, однак йому належить пройти ще довгий шлях.
Загалом сторінок: 51 / Загалом записів: 502
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop