Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 квітня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 квітня 2024 року

9 Квітня 2024
271

Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 квітня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
271
Теракт у «Крокусі» та підтримка від США.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 квітня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 квітня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «1+1», ICTV/СТБ.

Блоків «Ми — Україна», «Інтера» та Суспільного в національному етері цієї доби не було.

Протягом шести годин у нічному блоці транслювали повтор етеру. Зокрема показали частини гостьової студії телеканалу «Рада» за 3 та 5 березня цього року. А також повторили інтерв’ю президента Володимира Зеленського.

З народним депутатом Дмитром Соломчуком («Слуга народу») у студії «Ради» говорили про вартість продуктів та адаптацію аграріїв до війни. Він сказав, що ціни на овочі високі через відсутність теплиць. Проте після повномасштабного вторгнення в країні з’явилось більше крафтових продуктів та невеликих птахофабрик.

Колега Соломчука по партії Олександр Мережко розмірковував про американську допомогу для України. Він сказав, що секретар Палати представників Майк Джонсон не хоче втратити свою посаду через радикальних республіканців, тому затримує допомогу для України. Мережко додав, що наразі  під питанням довіра усього світу до США. Крім того, обговорили й українську Формулу миру. Мережко сказав, що вона дозволяє країнам-партнерам зосередитись на конкретних пунктах.

Про заборону релігійних організацій, пов’язаних з Росією, розповідав народний депутат Сергій Євтушок («Батьківщина»). Він сказав, що протягом місяця законопроєкт про заборону можуть проголосувати.

Росію та російське суспільство обговорили з керівником «Інституту конфліктології та аналізу Росії» Олександром Шульгою. Він сказав, що в медіапросторі поширюють інформацію про причетність України до теракту у «Крокусі». Також йшлося про російську ксенофобію та її загострення після подій у Москві. При цьому російська влада не може припинити потік мігрантів, оскільки економіка країни залежить від них.

З політичним оглядачем Валерієм Клочком у студії «1+1» говорили про американську допомогу. Він висловив сподівання, що допомога буде, але у видозміненому форматі. Та додав, що значна частина допомоги залишиться у США.

Також до студії «плюсів» запросили колишнього журналіста, а зараз речника командування Медичних сил ЗСУ Станіслава Ясінського. Він розповів про роботу медиків на передовій.


У блоці телеканалів ICTV та СТБ про допомогу від США розмірковував радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
271
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду