Про що говорили в етері спільного телемарафону 6 липня 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 6 липня 2023 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», Суспільне, «Інтер».
Блоків «1+1» та ICTV/СТБ цієї доби в національному етері не було.
У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Рада». Протягом п’яти годин етеру показували повтори. Далі говорили про ситуацію на передовій та в регіонах, зокрема про ракетний удар по Львову.
Про очікування від Саміту НАТО говорили з політичним коментатором Олексієм Буряченком.
У блоці «Ми — Україна» протест пільговиків у Коростені коментував народний депутат Арсеній Пушкаренко («Слуга народу»). Зазначимо, що його протитрували та представили як керівника обласної організації партії. Це фактично не мало жодного стосунку до теми розмови.
Провідний науковий співробітник «Інституту фізіології ім. О. Богомольця» Дмитро Ісаєв розповідав, що військові разом з науковцями планують звернутись до нардепів з вимогою проголосувати за легалізацію медичного канабісу.
У гостьовій студії Суспільного про вступ України до НАТО говорили з політичним оглядачем Володимиром Фесенком. Він розповів, що країни-члени НАТО планують сприяти розвитку оборонного комплексу України та надати низку безпекових гарантій. Також говорили про позицію лідера Китаю Сі Цзіньпіна щодо ймовірного використання Росією ядерної зброї.
В етері Суспільного транслювали спільну пресконференцію президента України Володимира Зеленського та прем’єрміністра Болгарії Ніколая Денкова.
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко говорив про звернення до ЮНЕСКО через ракетний удар росіян по Львову.
Про ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС у блоці «Інтера» говорили із заступником керівника Офісу президента Олексієм Кулебою. Він розповідав про свою робочу поїздку на Херсонщину і серйозність наслідків російського теракту.
Боротьбу з мовою ворожнечі обговорювали з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим’юк. Вона стверджувала, що мова ворожнечі — зброя, яку використовують проти України.