Нацрада зареєструвала іноземний спортивний канал, портал Клопотенка та кулінарний ютуб-канал
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала як лінійне іноземне медіа британський канал Extreme Sports Channel. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 16 жовтня.
Це спортивний канал, орієнтований на глядачів Європи і території Близького Сходу. Його правовласником є компанія зі Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії.
З вітчизняних лінійних медіа реєстрацію отримало ТОВ «Контент менеджмент груп» із Луцька Волинської області. Компанія мовитиме за технологіями: кабельне аналогове, кабельне цифрове (DVB-C), інтернет-мовлення (IPTV). Територія мовлення — місцева, формат загальної тематики.
Окрім цього регулятор зареєстрував десять онлайн-медіа. Це ютуб-канал «Понятная Кухня Любомиров» Благодійного фонду «Від щирих сердець» з Харківської області та кулінарний портал «Клопотенко» фізичної особи-підприємця Клопотенка Є. В. Подалися на реєстрацію також чотири вебсайти, два інформаційних онлайн-медіа, один інформаційний інтернет-сайт та один суспільно-політичний онлайн-журнал.
З-поміж друкованих видань регулятор зареєстрував: 13 збірників, 12 збірників наукових праць і газет, 9 журналів, 3 наукові журнали та 1 науково-практичний журнал і 1 бюлетень. Найбільшу кількість видань одразу подав до реєстру Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського — 12 збірників і 2 журнали, що поширюються на території України українською й англійською мовами, а один збірник — ще й польською. А Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» зареєстрував 9 збірників наукових праць, 1 науковий журнал і 1 науково-практичний журнал.
Також, як ідеться на сайті регулятора, до реєстру потрапило п’ять провайдерів:
- ТОВ «Телекомунікаційна мережа «Оріон», що забезпечує трансляцію 59 теле- і радіоканалів у м. Долині Івано-Франківської області і таку ж саму кількість теле- і радіоканалів поширює у містах Дрогобичі й Самборі Львівської області. Для доступу до послуг застосовує кабельну аналогову й кабельну цифрову (DVB-C) технології;
- ТОВ «Віртуальні телекомунікації» з Одеси, що налічує 49 теле- і радіоканалів, працюючи на території України за інтернет-технологією (ОТТ);
- ТОВ «Телерадіокомпанія «Вікторія», що поширюватиме 67 теле- і радіоканалів за кабельною аналоговою технологією у Красилові Хмельницької області;
- ТОВ «Телекомпанія «Ліс» із Одеси, що надаватиме свій сервіс у Білгород-Дністровському, застосовуючи для надання доступу кабельну аналогову, кабельну цифрову (DVB-C) та інтернет- (ІРТV) технології.
- ТОВ «Астрал КТВ», яке вказало, що має 61 теле- і радіоканал та поширює сервіс у Бердичеві Житомирської області за кабельною аналоговою технологією.
Нагадаємо, на минулому засіданні Нацрада зареєструвала «Київстар ТБ», інтернет-радіо «Ісландія» та медіа в TikTok, Viber і WhatsApp. Інформацію про нові реєстрації можна переглянути за посиланням.