14:35
Четвер, 22 Квітня 2021

Організація, що збирає авторську винагороду з провайдерів, запідозрила «Ланет» у андерепортингу (ДОПОВНЕНО)

5 285
Власник «Ланету» Віктор Мазур звинувачення спростовує.
Організація, що збирає авторську винагороду з провайдерів, запідозрила «Ланет» у андерепортингу (ДОПОВНЕНО)
Організація, що збирає авторську винагороду з провайдерів, запідозрила «Ланет» у андерепортингу (ДОПОВНЕНО)

Громадська спілка «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» (КАМП), яка є єдиною акредитованою організацією колективного управління у сфері кабельної ретрансляції і уповноважена збирати роялті за авторські права з провайдерів, закидає «Мережі Ланету» заниження абонентської бази. Про це йдеться у їх публічному запиті.

КАМП посилається на коментар власника провайдера Віктора Мазура виданню Mind, у якому він сказав «зараз у провайдера понад 120 000 ТВ-клієнтів». Тоді як  «Мережа Ланет» надала КАМПу «інформацію про рівно 50 000 абонентів за ІІ квартал 2020 р».

«Після цього ТОВ «Мережа Ланет» не надавала інформацію про зміну кількості абонентів у Провайдера, що згідно з умовами договору свідчить про те, що така ж кількість абонентів залишилась у ТОВ «Мережа Ланет» і надалі», – повідомляє КАМП.

Саме тому організація просить ТОВ «Мережа Ланет» і особисто пана Віктора Мазура прокоментувати таку різницю в кількості абонентів, що звітується в КАМП і що озвучується у пресі: «Чи не свідчить така значна різниця в кількості абонентів про андерепортинг, що допускається Ланетом у звітності принаймні для одного контрагента Ланету – Коаліції аудіовізуальних і музичних прав?».

У коментарі «Детектор медіа» власник «Мережі Ланет» Віктор Мазур розказав, що 50 тисяч абонентів, інформацію про яких провайдер надав КАМПУ, це саме ті користувачі, які мають доступ до розширеного та преміального пакету, де є іноземні канали. «А всього абонентів включно з соціальним пакетом близько 120 тисяч», – сказав він.

За його словами, все це описано у переписці менеджерів компаній. Віктор Мазур також розказав, що спілкувався зі співласником та представником КАМПу: «Від них дізнався, що публічну заяву їх змусили зробити члени спостережної ради, куди входять представники від «Волі» і «Датагруп».

Віктор Мазур вважає, що саме скарги Volia стали приводом до конфлікту з медіагрупами: «Сандра Крауіня (директорка з маркетингу компанії Volia – ред.) закотила істерику, що «Ланет» потрібно покарати через те, що Volia втратили 6000 абонентів від лютневої акції (що звичайно повна маячня). Вже давно знаю цю інформацію від власників різних провайдерів, які спілкуються з менеджментом медіагруп. Однак не хотів  говорити про це публічно, оскільки я є акціонером Volia.

У відповідь генеральний директор КАМПу Павло Калениченко заперечив інформацію про тиск: «Це не відповідає дійсності. Очевидно провайдер недоплачує правовласникам. Жодного тиску не має. І якщо «Ланет» звітуватиме про реальну кліькість абонентів, ми не матимемо жодних претензій».

Також «Детектор медіа» звернувся за коментарем до піар-служби Volia і чекає на коментар.

Нагадаємо, минулого року КАМП подала позов про стягнення компенсації за порушення авторського права до провайдера «Мережа Ланет» на суму 792,8 тис. грн. Однак після цього Павло Калениченко, керівник КАМПу, у коментарі «Детектору медіа» розказав, позов до «Ланету» КАМП буде відкликати, оскільки з компанією вже укладено договір.

Ілюстрація: «Мережа Ланет» Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5285
Переглядів
Коментарі
Helga
15:18 / 22 Квітня 2021
Цю щурячу контору КАМП треба вже давно засудити за їх махінації, бо сплачувати авторські роялті мають не провайдери та їх абоненти, а телерадіоорганізації, які цей авторський контент транслюють та поширюють.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду