«1+1 медіа» готова укласти окрему угоду з «Ланетом» щодо Сєверодонецька

«1+1 медіа» готова укласти окрему угоду з «Ланетом» щодо Сєверодонецька

19 Квітня 2021
2344
19 Квітня 2021
11:22

«1+1 медіа» готова укласти окрему угоду з «Ланетом» щодо Сєверодонецька

2344
Медіагрупа наголошує, що робить це з метою подальшого гарантування національної інформаційної безпеки.
«1+1 медіа» готова укласти окрему угоду з «Ланетом» щодо Сєверодонецька
«1+1 медіа» готова укласти окрему угоду з «Ланетом» щодо Сєверодонецька

«1+1 медіа» готова прийняти пропозицію «Мережі Ланет» щодо укладення окремого Ліцензійного договору про надання невиключних суміжних прав на розповсюдження телеканалів групи у місті Сєвєродонецьк з 19 травня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба медіагрупи.

Лист з аналогічним змістом було відправлено ТОВ «Ланет Мережа».

У своєю релізі «1+1 медіа» називає заяви провайдера щодо того, що дії медіагрупи несуть загрози інформаційній безпеці, маніпулятивними.

«Для 1+1 media питання національної інформаційної безпеки та всебічного інформування українців є беззаперечним пріоритетом, про що свідчать довготривалі послідовні дії та інвестиції медіахолдингу. Від початку агресії з боку РФ та окупації частини території України 1+1 media бере активну участь у формуванні та утриманні аналогового та цифрового ефірного мовлення для інформування населення на підконтрольній та окупованій територіях. З цією метою у співпраці з КРРТ, ТОВ «Зеонбуд» та іншими компаніями у зоні проведення ООС та на кордоні з окупованою АР Крим було введено в експлуатацію нові РТС у Херсонській, Луганській, Донецькій областях», – наголошує медіагрупа.

І нагадує, що в цифровому поясі безпеки «1+1 медіа» представлена телеканалами: 1+1 – ефірне цифрове мовлення у Донецькій (2 передавача), Луганській (1) і Херсонській (1) областях; 2+2 – ефірне цифрове мовлення у Донецькій (1 передавач), Луганській (1) і Херсонській (1) областях. Телеканал 1+1 також здійснює ефірне аналогове мовлення на 8 частотах на всій території Луганської області і, зокрема, на прикордонній території з РФ, де повністю відсутнє цифрове мовлення Т2.

Також «1+1 медіа» повідомляє, що інвестувала й у дослідження зон прийому ТВ-сигналу від передавачів «Зеонбуд», а технічні спеціалісти компанії підготували відповідну пропозицію з метою збільшення зони покриття Т2 на 20% по всій території України.

Окрім цього серед дій задля посилення інформаційної безпеки група називає розвиток технології доставки сигналу через наземні IР-канали, кодування супутникового сигналу («кількість абонентів на безкоштовному супутнику зменшилася на 2 млн домогосподарств, а отже значна частина населення втратила доступ до пропаганди на російських телеканалах»), надання контенту на безоплатній основі для телеканалу «Дом», та розвиток платного ринку, який «стимулює створення якісного українського контенту на противагу пропаганді країни-агресора».

«Що стосується комплексу інших питань, пов’язаних з даним провайдером, 1+1 media воліє вирішувати їх у площині господарсько-правових відносин, а не шляхом гучних маніпулятивних заяв і безпідставних звинувачень», – звертає увагу «1+1 медіа».

Нагадаємо, у березні 2021 року StarLightMedia та «Медіа Група Україна» анонсували розірвання угоди з провайдером «Мережа Ланет», не вказуючи причини припинення співпраці.

За інформацією джерел «Детектора медіа», невдоволення медіагруп викликала акція «Ланету» «Лютий GIG». За 33 гривні на місяць нові абоненти до кінця весни можуть користуватися послугами інтернету та мати доступ до понад 150 онлайн-телеканалів у сервісі «Ланет.TV».

Однак ще восени 2020 року медіагрупи встановили рівень інфляції на 2021 рік для провайдерів 30% і висунули вимогу щодо зростання вартості найдешевшого пакету для абонентів до 99 гривень.

Також «1+1 медіа» та «Інтер медіа груп» надіслали повідомлення провайдеру «Мережа Ланет» про бажання достроково розірвати договір. 

Власник «Ланет» Віктор Мазур заявив, що компанія може змінити свою бізнес-модель через конфлікт з медіагрупами.

Інтернет асоціація України вбачає у діях медіагруп ознаки картельної змови та звернулась з цього приводу до влади. На думку асоціації та провайдера, жителі територіальних громад, особливо тих, які розміщені на прикордонних територіях в несприятливих умовах, в тому числі і прилеглих до тимчасово окупованих територій, так само як жителі решти території України «підштовхуються до користування закордонним інформаційним продуктом, передусім виробленим на території держави-агресора РФ, який до того ж доступний без кодування на всій території України».

Ілюстрація: «1+1 медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2344
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду