StarLightMedia вважає конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою і готова говорити про Сєвєродонецьк

StarLightMedia вважає конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою і готова говорити про Сєвєродонецьк

20 Квітня 2021
1466
20 Квітня 2021
14:18

StarLightMedia вважає конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою і готова говорити про Сєвєродонецьк

1466
Договір з «Ланетом» діє до початку травня і StarLightMedia відкрита до будь-якого спілкування з провайдером.
StarLightMedia вважає конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою і готова говорити про Сєвєродонецьк
StarLightMedia вважає конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою і готова говорити про Сєвєродонецьк

Керівник дивізіону «PayTV&Digital» StarLightMedia Микола Фаєнгольд назвав конфлікт з «Ланетом» бізнес-суперечкою, навколо якої є «багато інформаційних маніпуляцій і фейків». Про це Фаєнгольд заявив в інтерв’ю «Детектор Медіа».

За його словами, договір з «Ланетом» поки що діє до початку травня і StarLightMedia відкрита до будь-якого спілкування з провайдером.

«Поки нас обмежує конфіденційність умов договору, я при всьому бажанні не можу розказати усі деталі. Але ми, м’яко кажучи, дуже здивовані. Дуже дивно, коли звичайні бізнес-розбіжності створюють таку кількість дивного, неприємного і нечистого піару… Довкола цього спору лунає дуже багато інформаційних маніпуляцій, фейків. Наприклад, про національну безпеку. Наші канали є у Т2, і у більшої частини України є доступ до наших каналів. Так, нам з «Ланетом» треба поговорити про Сєвєродонецьк, бо за нашими оцінками вони є монополістами на частині територій міста. Та це дуже близько до тимчасово окупованих територій. Тобто ми відкриті до співпраці, але треба, щоб таку ж відкритість демонструвала інша сторона замість піару та необґрунтованих публічних заяв і скарг», – каже Фаєнгольд.

Фаєнгольд додав, що у «бізнеса завжди бувають конфлікти», але усі домовляються, і його дивує, що «"Ланет" цього не прагне».

На запитання про те, що «Ланет» звинувачує медіагрупи у тиску через нібито бажання підвищити своє роялті на суттєвий відсоток, Фаєнгольд відповів наступне: «Існують різні підстави та підозри. Але, повторюю, наш договір досі діє, та з причин того, що спори та розбіжності між компаніями не вирішені, я не можу коментувати».

У березні 2021 року StarLightMedia та «Медіа Група Україна» анонсували розірвання угоди з провайдером «Мережа Ланет», не вказуючи причини припинення співпраці.

За інформацією джерел «Детектора медіа», невдоволення медіагруп викликала акція «Ланету» «Лютий GIG». За 33 гривні на місяць нові абоненти до кінця весни можуть користуватися послугами інтернету та мати доступ до понад 150 онлайн-телеканалів у сервісі «Ланет.TV».

Однак ще восени 2020 року медіагрупи встановили рівень інфляції на 2021 рік для провайдерів 30% і висунули вимогу щодо зростання вартості найдешевшого пакету для абонентів до 99 гривень.

Також «1+1 медіа» та «Інтер медіа груп» надіслали повідомлення провайдеру «Мережа Ланет» про бажання достроково розірвати договір. 

Власник «Ланет» Віктор Мазур заявив, що компанія може змінити свою бізнес-модель через конфлікт з медіагрупами.

Інтернет асоціація України вбачає у діях медіагруп ознаки картельної змови та звернулась з цього приводу до влади.

19 квітня «1+1 медіа» повідомила, що готова прийняти пропозицію «Мережі Ланет» щодо укладення окремого ліцензійного договору про надання невиключних суміжних прав на розповсюдження телеканалів групи у місті Сєвєродонецьк з 19 травня 2021 року. 

Фото: KYIV MEDIA WEEK/Feingold Nick/Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1466
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду