Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

5 Липня 2020
6945
5 Липня 2020
18:04

Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

6945
Інформація про нібито розкодування раніше з'вилась у телеграм-каналі TV post.
Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику
Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

Група «Інтер» у відповіді на запит «Детектора медіа» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику.

«Сигнал телеканалів "Інтер Медіа Груп" на супутнику був закодований в зв'язку з необхідністю виконання вимог правовласників фільмів і програм, трансляція яких дозволена тільки на території України. Обмежити географію поширення ліцензійного продукту тільки територією України можна лише шляхом кодування супутникового сигналу. У зв'язку з необхідністю подальшого виконання вимог ліцензійних угод телеканали "Інтер Медіа Груп" не планують знімати кодування супутникового сигналу», - йдетья у відповіді пресслужби.

Водночас у медіагрупі нагадали, що у вільному доступі знаходиться міжнародна супутникова версія телеканалу «Інтер» - «Інтер+».

Раніше телеграм-канал TV post повідомив, що група нібито має намір розкодувати вісім своїх каналів: «Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom та «Enter-фільм».

Нагадаємо, ринок отримав значно менше, ніж сподівався від кодування каналів медіагруп на супутнику. Зокрема, після кодування 70% супутникових абонентів залишилися з безкоштовним супутником і не перейшли на платний супутник або на інші типи прийому сигналу.

Чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня. Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?». «Детектор медіа» також зібрав думки експертів, як подолати негативні наслідки кодування телеканалів на супутнику.

21 лютого Верховна Рада підтримала запит народного депутата Миколи Задорожнього до президента України щодо запровадження мораторію на кодування українських каналів на супутнику. Холдинги «1+1 медіа» та «Медіа Група Україна» публічно виступили проти мораторію.

28 лютого президент Володимир Зеленський із представниками медіагруп домовилися, що до 16 березня кожна з медіагруп запускає некодовану міжнародну версію одного свого каналу. А супутникові платформи Xtra TV та Viasat (належать «Медіа Групі Україна» та «1+1 медіа», відповідно) мають розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення.

Група «1+1 медіа» вже має некодовану міжнародну версію – канал «1+1 international», а також тимчасово залишила некодованим канал УНІАН ТБ. Група «Інтер» має міжнародну версію – канал «Інтер+». «Медіа Група Україна» вважає такою некодованою міжнародною версією свій інформаційний канал «Україна 24». Група StarLightMedia 16 березня запустила некодований супутниковий міжнародний канал ICTV Ukraine.

Шляхом кодування пішли деякі інші канали, які мовили у відкритому доступі. 2 березня свій сигнал закодував музичний канал Music BoxГрупа компаній Film.ua поступово закодувала сигнал усіх своїх шести мовників: FilmUADrama, Bolt, 36,6 TV, «Кус-кус», Epoque і «Дача». Останні два – з 10 березня.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6945
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Оксана
1470 дн. тому
Ну й хай лишаються закодованими, однаково їх ніхто крім бабок-пенсіонерок, ніхто не дивиться. Хоча і пенсіонери тепер плачуть за інтером,але не спішать віддавати пенсію за кілька місяців за тюнер і платне телебачення. А щодо контенту і правовласників - це що, мається на увазі той москальський здам, що весь час крутять на Інтері?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду