15:50
Вівторок, 17 Березня 2020

«Зеонбуд» відключив кодування транспортного сигналу на супутнику (Доповнено)

12 787
Відключення відбулося через «екстремальні перепади у системі енергопостачання».
«Зеонбуд» відключив кодування транспортного сигналу на супутнику (Доповнено)
«Зеонбуд» відключив кодування транспортного сигналу на супутнику (Доповнено)

Провайдер цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» відключив кодування свого супутникового транспортного сигналу, який забезпечує доставку телевізійного сигналу пакету «Зеонбуду» від головної станції в Києві до регіональних передавальних станцій. Про це повідомив Олександр Глущенко, експерт із телевізійного мовлення, засновник інтернет-видань protv.ua та Mediasat.

«З технічної точки зору це просто збій», - зауважив пан Глущенко в коментарі «Детектору медіа». Через цей збій була відключена система умовного доступу (кодування) Irdeto.

За словами пана Глущенка, кількість домогосподарств, які мають технічну можливість прийняти транспортний сигнал «Зеонбуду» із супутника (сигнал DVB-S2 Multistream T2-MI) - не більше 1% від домогосподарств із супутниковим прийомом. Цей сигнал можуть приймати лише «побутові приймачі», процесор яких здатен обробити та декодувати потік. Такі приймачі з’явилися на ринку три роки тому.

У пресслужбі «Зеонбуду» «Детектору медіа» зазначили, що аварійне відключення системи кодування відбулося через «екстремальні перепади у системі енергопостачання». Сьогодні вночі провайдер планує  виправити цей збій. «У зв'язку з тим, що повернення кодування пов'язане з необхідністю тимчасового відключення мовлення, прийнято рішення зробити цей перехід у нічний час», - пояснили в пресслужбі.

У пресслужбі «1+1 медіа» «Детектор медіа» повідомили, що  працівники служби моніторингу зафіксували  розкодування транспортного сигналу «Зеонбуду» 16 березня, о 17:30: «Станом на сьогодні вже з’ясовано, що причиною цього стали збої у роботі електромереж, які призвели до виходу із ладу кількох джерел безперебійного живлення головної станції Зеонбуду та відключення серверів системи кодування (CAS). Наразі електропостачання до головної станції Зеонбуду відновлено, тривають роботи по відновленню роботи самої станції, серверів CAS та обладнання безперебійного електроживлення. Через це трансляція каналів в мережі Т2 може тимчасово відбуватись із перешкодами. Ми очікуємо, що кодування телеканалів на супутнику буде повноцінно відновлено найближчим часом».

Нагадаємо, влітку 2019 року провайдер цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» і компанія Irdeto підписали угоду щодо кодування транспортного сигналу «Зеонбуду» на супутнику із жовтня 2019 року. Це було одним з етапів підготовки до кодування телеканалів українських медіагруп на супутнику.

Чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня.

Ілюстрація: Скріншот

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12787
Переглядів
Коментарі
Devilsown
15:44 / 12 Травня 2020
Вдумайтесь в назву: ЗЕОНбуд. Знову жиди будують каганат вже навіть не маскуючись. Ох нарвуться знову на піздюлі...
Грицько
00:34 / 20 Березня 2020
Закодували,а про Т2 не подбали... На Львівщині він погано ловить, ще й серед регіональних каналів у цифрі працює лише 2 канали з 4х. Немає ні НТА, ні Правда. Львів чи трк Лан... На жаль, мої друзі віддають перевагу ворожим змі. І це тут, на заході, що вже казати про решту країни. З інформ безпекою у нас не дуже...
Natalia
20:03 / 18 Березня 2020
Каналы перестали работать. Неужели простым людям живущими в сёлах вы решили устроить каторгу отрезать от всей информации. Пожалейте стариков и малоимущих. Раньше жили и все было нормально и никто ничего некодировал. Когда вы нажретесь изверги.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду