«Радіо НВ» звільнило третину співробітників

«Радіо НВ» звільнило третину співробітників

27 Травня 2020
7953
27 Травня 2020
19:27

«Радіо НВ» звільнило третину співробітників

7953
Звільнення відбувались у два етапи.
«Радіо НВ» звільнило третину співробітників
«Радіо НВ» звільнило третину співробітників

Через переформатування «Радіо НВ» звільнило третину співробітників. Раніше на розмовній радіостанції працювало близько 70 людей (разом з ведучими авторських програм). Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» розказав головний редактор «Радіо НВ» Олексій Тарасов.

«Я припускаю (але фінальної цифри у мене немає), що ми скоротимось на третину. Можливо, залишиться 45 осіб. Це дуже велика команда за мірками українських медіа. Але наше завдання не робити продукт скороченим складом, наше завдання – робити крутий продукт оптимальним складом», – пояснив він.

За його словами, працівникам, яких звільнили, виплатили компенсацію.

Кілька джерел «Детектора медіа» повідомили, що звільнення відбувалось у дві хвилі. На початку травня «Радіо НВ» звільнило частину з тих, хто забезпечував постійний випуск програм (журналістів, звукорежисерів, ведучих і команду вихідного дня). На правах анонімності колишні співробітники «Радіо НВ» розповіли, що дізналися про звільнення завчасно та отримали компенсацію.

Друга хвиля звільнень відбулася в другій половині травня. Цього разу «Радіо НВ» припинило співпрацю з ведучими кількох авторських програм. Але не попередило їх про це завчасно – вони дізналися про все минулого тижня з документів у програмі електронного документообігу для ФОПів Paperless. За словами джерел «Детектора медіа», таким чином про припинення співпраці дізналися Дмитро Сімонов («Академія наук»), Олександр Положинський («Звуки про»), Павло Шеремета («Економічний прорив»), Геннадій Мустафаєв («Тільки спокійно»), Марина Фіалко («Місце в історії»).

«Детектор медіа» звертався до кількох колишніх співробітників і ведучих «Радіо НВ», але вони переважно відмовилися від коментарів. На правах анонімності співрозмовники повідомили, що документи про припинення співпраці у Paperless підписали, однак звернули увагу на «цікавий досвід управління змінами». За їхніми словами, керівник радіостанції вибачився і запевнив, що планував спершу особисто всіх повідомити, а потім надсилати документи на розірвання контракту. Однак вийшло так, що документи надіслали раніше.

Геннадій Мустафаєв у коментарі «Детектору медіа» сказав, що претензій до «Радіо НВ» у нього немає, натомість є вдячність за дворічну співпрацю: «Валерій Калниш (колишній головний редактор. – ДМ) ще раніше повідомляв про те, що буде реструктуризація. І я для себе зрозумів, що формат розмовного радіо не дуже бізнесовий, а власникам потрібен бізнес. І я це спокійно прийняв. Хоча працював на радіостанції два роки. Тому документи спокійно підписав. На наступний день Олексій (Тарасов – ДМ) перепросив, що не повідомив особисто. У мене немає ані претензій, ані дискомфорту, є вдячність до проєкту».

Олексій Тарасов у відповідь на запитання про припинення співпраці з авторами зазначив: «Співпрацю з авторами ми припинили ще на початку карантину, тому що ні в авторів, ні в радіо не було можливості записувати нові програми. Це сталося ще до мого призначення. З деякими ФОПами дійсно вийшло так, що наш юридичний відділ написав їм раніше, ніж я встиг повідомити особисто, але я подзвонив і написав кожному і приніс за це свої вибачення. Ніяких конфліктів не виникло, зі свого боку всі зобов'язання ми виконали».

Інтерв’ю з Олексієм Тарасовим читайте тут.

Як уже писав «Детектор медіа», через карантин «Радіо НВ» призупинило виробництво майже всіх авторських проєктів, замість них в ефірі транслювали повтори раніше записаних програм.

Наприкінці березня 2020 року стало відомо, що «Радіо НВ» переформатується і відмовиться від формату суто розмовного радіо. Головний редактор журналу НВ і керівник усіх медіапроєктів НВ Віталій Сич повідомив, що з 1 липня радіостанція має вийти з новим форматом. З 15 квітня головним редактором «Радіо НВ» замість Валерія Калниша став Олексій Тарасов – він і займається пере форматуванням радіостанції.

«Радіо НВ» було розмовним радіо інформаційно-просвітницького формату, транслювало новини, прямоефірні та записані авторські та дискусійні програми. Розпочало мовлення в березні 2018 року на базі переформатованого «Радіо Ера». Перед тим у вересні 2017 року інвестиційна компанія Dragon Capital, якій належали журнал і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7953
Читайте також
18.06.2020 18:10
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
5 199
27.04.2020 12:30
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
4 839
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду