Новий формат «Радіо НВ»: більше музики та розваг, менше аналітики

Новий формат «Радіо НВ»: більше музики та розваг, менше аналітики

28 Травня 2020
4359
28 Травня 2020
20:57

Новий формат «Радіо НВ»: більше музики та розваг, менше аналітики

4359
Розмовного контенту в ефірі буде трохи більше, ніж музики.
Новий формат «Радіо НВ»: більше музики та розваг, менше аналітики
Новий формат «Радіо НВ»: більше музики та розваг, менше аналітики

«Радіо НВ» з 1 липня працюватиме у форматі talk & music: розмовний контент буде супроводжуватися музикою. Розмовна частина займатиме 53% ефіру, музична – 47%. Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» повідомив головний редактор радіостанції Олексій Тарасов.

Радіостанція створюватиме більше розважальних програм, навіть на серйозні та складні теми. «Раніше в нас було багато аналітичних програм в ефірі. Тобто раніше “Радіо НВ” більше інформувало, менше розважало. А зараз ми будемо трохи більше розважати. Навіть якщо ми беремо складні теми», – пояснив пан Тарасов.

«Наше головне завдання – змінити динаміку та максимально зменшити кількість нудного в ефірі», – додав головред.

Детально про нову сітку мовлення радіостанції, програми, які залишаться в ефірі, та ідеї для нових проектів – читайте в інтерв’ю Олексія Тарасова.

Нагадаємо, наприкінці березня 2020 року стало відомо, що з 1 липня «Радіо НВ» переформатується і відмовиться від формату суто розмовного радіо. З 15 квітня головним редактором «Радіо НВ» замість Валерія Калниша став Олексій Тарасов – він і займається переформатуванням радіостанції.

Через карантин «Радіо НВ» призупинило виробництво майже всіх авторських проєктів, замість них в ефірі транслювали повтори раніше записаних програм. Згодом через переформатування з радіостанції звільнили третину колективу. Музичним редактором радіостанції став Віталій Бардецький.

«Радіо НВ» було розмовним радіо інформаційно-просвітницького формату, транслювало новини, прямоефірні та записані авторські та дискусійні програми. Розпочало мовлення в березні 2018 року на базі переформатованого «Радіо Ера». Перед тим у вересні 2017 року інвестиційна компанія Dragon Capital, якій належали журнал і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4359
Читайте також
27.05.2020 19:27
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
7 829
27.04.2020 12:30
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
4 756
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Олег
1413 дн. тому
По-перше, дуже шкода, що не витримало конкуренції Радіо Ера і все перейшло в руки цих невдах! По-друге, тепер крутять жахіття просто! Перетворили радіо НВ на розпусту!!! Це жахіття просто. Крутять музон гидкий і все одне і теж ніби зомбують людей! Передачі про розпусту і содомський гріх! Таких потрібно ліцензії позбавити тай годі такій гидоті в ефірі бути!!!
Наталія
1468 дн. тому
Тепер зрозуміло, чому так змінився контент НВ - заміна головного редактора. Дуже шкода, спочатку думала, що змінилися частоти НВ. БУЛО єдине в Україні радіо такого формату. Музика а-ля 80-90 дуже недоречно звучить :(
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду