22:26
П'ятниця, 24 Лютого 2017

«Радио Вести» припинило мовлення в Харкові

24 лютого о 14:22 «Радио Вести» припинило мовлення в Харкові на частоті 100,5 МГц. Про це в ефірі радіостанції повідомила шеф-редакторка інформаційної служби «Радио Вести» Ольга Куришко.
«Радио Вести» припинило мовлення в Харкові
«Радио Вести» припинило мовлення в Харкові

«Сьогодні о 14:22 “Радио Вести” припинило мовлення в Харкові. Напевно, сигнал вимкнули, керуючись рішенням Національної ради, яка всупереч рішенню суду вирішила позбавити радіо ліцензії», - повідомила пані Куришко.

Напередодні, 23 лютого, Нацрада відмовила харківському «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”») в продовженні строку дії ліцензії на мовлення в Харкові. Строк дії цієї ліцензії закінчився ще 13 лютого, але продовжувала діяти стара ліцензія, доки Нацрада не розглядала питання продовження ліцензії.

Нацрада мала наміри згідно із законом протягом трьох днів після ухвалення свого рішення про відмову в продовженні ліцензії поінформувати Концерн РРТ про завершення строку дії ліцензії «Радио Вести» та необхідність вимкнення його передавача.

Як з’ясувалося, Нацрада поінформувала Концерн РРТ наступного дня після ухвалення свого рішення – 24 лютого. Про це на брифінгу 24 лютого повідомила заступниця голови Нацради Уляна Фещук.

Читайте також

Нагадаємо, 22 лютого Харківський окружний адміністративний суд своєю ухвалою про забезпечення позову зупинив розгляд у Нацраді заяви про продовження строку дії ліцензії харківського «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”»). Але Нацрада вирішила не брати до уваги цю ухвалу, оскільки вона ще не набрала законної сили.

Відтак, 23 лютого Нацрада відмовила харківському «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”») в продовженні строку дії ліцензії на мовлення в Харкові. Підставами для такого рішення стала наявність у компанії двох санкцій, не скасованих судом: попередження від 17.07.2014 року та штраф від 9.02.2017 року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1608
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop