На Банковій та під Нацрадою – мітинг щодо «Радио Вести»

На Банковій та під Нацрадою – мітинг щодо «Радио Вести»

3 Березня 2017
1963
3 Березня 2017
12:15

На Банковій та під Нацрадою – мітинг щодо «Радио Вести»

1963
Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський повідомив, що сьогодні, під час засідання регулятора, на вул.Банковій та під Нацрадою відбуваються мітинги щодо київської ліцензії «Радио Вести» (ТОВ «ТРК “Дивосвіт”»)
На Банковій та під Нацрадою – мітинг щодо «Радио Вести»
На Банковій та під Нацрадою – мітинг щодо «Радио Вести»

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«На Банковій та під Національною радою наразі відбуваються мітинги щодо київської ліцензії "Вести.Радио" (ТОВ "Дивосвіт"). – повідомив він.  Серед скупчення слухачів Радио Вести можна побачити портрет ката Йосифа Сталіна. Досить символічно».

За словами Костинського, сьогодні регулятором розглядається питання щодо долі київської ліцензії «Радио Вести» (ТОВ «ТРК “Дивосвіт”»), строк дії якої вже завершився.

Як писав «Детектор медіа», Нацраді не вдалося доставити до компанії запрошення на засідання.

Нагадаємо, 15 лютого Франківський районний суд міста Львова своєю ухвалою зупинив розгляд у Нацраді заяви про продовження строку дії ліцензії київського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт»), заборонив Нацраді приймати рішення за заявою про продовження строку дії ліцензії та заборонив оголошувати конкурс на київську частоту «Радио Вести». Нацрада оскаржила цю ухвалу, подавши клопотання до суду про скасування заходів забезпечення позову.

24 лютого Франківський районний суд міста Львова скасував ухвалу про забезпечення позову, якою зупиняв розгляд у Нацраді заяви «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт») про продовження строку дії ліцензії на мовлення в Києві. Але ухвала набере законної сили після завершення строку оскарження (протягом п’яти робочих днів) – тобто 3 березня.

Тому 24 лютого Нацрада вирішила перенести на наступне засідання 3 березня розгляд питання про продовження строку дії ліцензії «Радио Вести» (ТОВ «ТРК “Дивосвіт”») на мовлення в Києві.

Раніше, 23 лютого, Нацрада відмовила харківському «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”») в продовженні строку дії ліцензії на мовлення в Харкові. При цьому Нацрада вирішила не брати до уваги ухвалу Харківського окружний адміністративний суд від 22 лютого, який зупинив розгляд у Нацраді заяви про продовження строку дії ліцензії харківського «Радио Вести», оскільки вона ще не набрала законної сили.

24 лютого о 14:22 «Радио Вести» припинило мовлення в Харкові на частоті 100,5 МГц, оскільки було вимкнено його передавач.

28 лютого з «Радио Вести» звільнилося 99% колективу. Але нове керівництво пообіцяло, що 1 березня радіостанція залишиться в ефірі та не припинить мовлення.

1 березня, після звільнення колективу, «Радио Вести» почало транслювати повтори найкращих програм.

Також «Радио Вести» поскаржилося на Нацраду до Генеральної прокуратури, Національного антикорупційного бюро та Національної поліції.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1963
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду