18:38
Четвер, 23 Лютого 2017

Нацрада відмовила «Радио Вести» в продовженні ліцензії на мовлення в Харкові

23 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”») в продовженні строку дії ліцензії на мовлення в Харкові.
Нацрада відмовила «Радио Вести» в продовженні ліцензії на мовлення в Харкові
Нацрада відмовила «Радио Вести» в продовженні ліцензії на мовлення в Харкові

Підставами для такого рішення стала наявність у компанії двох санкцій, не скасованих судом: попередження від 17.07.2014 року та штраф від 9.02.2017 року.

Нацрада має наміри оголосити конкурс на мовлення на частоті 100,5 МГц у Харкові, якою дотепер володіло «Радио Вести».

Нацрада вирішила не брати до уваги ухвалу Харківського окружного адміністративного суду, який заборонив розглядати питання продовження ліцензії, оскільки вона ще не набрала законної сили. В ухвалі сказано, що вона набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.

Строк дії ліцензії «Радио Вести» на мовлення в Харкові завершився ще 13 лютого, але продовжувала діяти стара ліцензія до моменту прийняття Нацрадою рішення щодо неї.

Керівник юридичного департаменту «Радио Вести» Марина Бакуменко повідомила «Детектору медіа», що компанія оскаржить рішення Нацради про відмову, оскільки вважає його незаконним.

На запитання журналістів, коли має бути вимкнено передавач і припинено мовлення «Радио Вести», заступниця голови Нацради Уляна Фещук сказала, що з огляду на можливе оскарження в суді, регулятор вживатиме всіх законних заходів для виконання свого рішення. Згідно з процедурою, протягом трьох робочих днів після оприлюднення рішення Нацрада повідомить Концерн РРТ про непродовження ліцензії «Радио Вести» в Харкові та необхідність вимкнення його передавача.

У свою чергу Марина Бакуменко наголосила, що з огляду на передбачені законом процедури, мовлення «Радио Вести» в Харкові «не буде припинено тут і зараз».

Читайте також

Також Нацрада поки що відклала питання продовження строку дії ліцензії «Радио Вести» на мовлення в Києві (ТОВ «ТРК "Дивосвіт"»), оскільки завтра, 24 лютого, Франківський районний суд міста Львова має розглянути клопотання Нацради про скасування судової ухвали, яка зупинила розгляд Нацрадою питання продовження ліцензії. У засіданні Нацради оголошено перерву до 17:00 24 лютого.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5659
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop