Docudays UA-2023 відкрив акредитацію для журналістів
Цьогорічний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини запрошує представників і представниць медіа, незалежних журналістів/-ок, кінокритиків та кінокритикинь акредитуватися. Офлайнові події 20-го Docudays UA відбуватимуться на основному майданчику фестивалю — у київському кінотеатрі «Жовтень» з 2 по 8 червня.
Щоб акредитуватися, потрібно заповнити анкету за посиланням. Подати заявку на акредитацію потрібно до 19 травня, 23:59. Від одного видання може акредитуватися до двох осіб.
Акредитовані журналісти проходитимуть на офлайн-сеанси в «Жовтні» за безкоштовними квитками, а також отримають доступ до онлайн-перегляду стрічок за попереднім індивідуальним запитом.
Організатори нагадують, що вільним для всіх охочих залишається доступ до:
- подій правозахисної програми RIGHTS NOW!
- експозиції та подій міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ
- заходів DOCU/КЛАС.
Для участі в заходах DOCU/PRO потрібна індустрійна акредитація або акредитація учасника/-ці програми фестивалю.
Детальнішу інформацію про цьогорічний Docudays UA, а також контакти організаторів ви можете знайти на сайті фестивалю.
Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» повідомляв про те, що Docudays UA оголосив набір волонтерів, який триватиме до 21 травня.
Docudays UA-2023 оголосив склад журі міжнародного конкурсу документальних стрічок DOCU/СВІТ, конкурсних програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО, а також журі, яке визначить фільм, що отримає Спеціальний приз RIGHTS NOW!.
В основі візуального рішення цьогорічного фестивалю — мінімалістичний дизайн. Docudays UA-2023 буде присвячений дослідженню образу майбутнього.
До конкурсної програми DOCU/Україна цього року увійшли п'ять фільмів.
Попередній, 19-й, Docudays UA відбувся в листопаді 2022 року на Львівщині. Фестиваль розпочався у Львові й побував у 22 областях України та вперше — за кордоном. Загалом він тривав до 30 грудня.
У березні 2022-го команда Docudays UA ініціювала створення об'єднаної бази відео- та аудіосвідчень воєнного часу «Архів війни». Збирають матеріали, які фіксують злочини, скоєні російською армією на території України з 24 лютого 2022 року, і те, як вони вплинули на життя та побут українців.
Фото: Docudays UA