13:43
Субота, 26 Вересня 2020

Міністерство інформації Білорусі хоче через суд позбавити Tut.by статусу ЗМІ

1 415
Статус ЗМІ дає можливість на законних підставах бути присутнім в районах збройних конфліктів або надзвичайних ситуацій, на масових заходах, в місцях інших суспільно важливих подій і передавати звідти інформацію.
Міністерство інформації Білорусі хоче через суд позбавити Tut.by статусу ЗМІ
Міністерство інформації Білорусі хоче через суд позбавити Tut.by статусу ЗМІ

Міністерство інформації Білорусі хоче через суд позбавити найпопулярніше в країні онлайн-видання Tut.by статусу засобу масової інформації. Про це повідомляється на сайті видання.

Якщо суд задовольнить позов міністерства, Tut.by все одно зможе продовжити роботу в інтернеті - реєстрація сайту в якості ЗМІ є добровільною в Білорусі. Проте статус ЗМІ дає можливість на законних підставах бути присутнім в районах збройних конфліктів або надзвичайних ситуацій, на масових заходах, в місцях інших суспільно важливих подій і передавати звідти інформацію.

Засідання суду відбудеться 8 жовтня в Мінську. Підставою для позову стали попередження Мінінформу, які були оголошені раніше.

Із 7 серпня 2020 року Tut.by отримало чотири попередження. Претензії від міністерства надійшли після матеріалів «У сім разів більше виборців і "таємні" протоколи. Які порушення побачили спостерігачі і що сказав ЦВК?», «Комітет держконтролю зможе виплатити великі премії працівникам, які проявлять себе в резонансних справах», «До редактора Tut.by прийшли силовики. На її дочку завели справу про масові заворушення» і «Білоруська митниця попросила підтвердити, що в "Гаррі Поттері" немає закликів до повалення влади».

Онлайн-видання Tut.by було зареєстровано як ЗМІ в січні 2019 року, до цього з моменту заснування у 2000 році сайт працював без цього статусу.

«Поки юристи компанії вивчають отримані документи. Ми продовжуємо працювати в колишньому режимі. Ми задіємо всі правові механізми для того, щоб можливі зміни не торкнулися нашої аудиторії, клієнтів і партнерів», - заявила редакція.

Раніше Коаліція за свободу ЗМІ засудила напади на журналістів, позбавлення їх акредитації, вимкнення інтернету в Білорусі.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1415
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду