17:16
П'ятниця, 11 Серпня 2017

З каналу ZIK звільнився ведучий програми «Стежками війни» Андрій Стельмах

1 серпня з телеканалу ZIK звільнився ведучий програми «Стежками війни», яка наразі переформатовується
З каналу ZIK звільнився ведучий програми «Стежками війни» Андрій Стельмах
З каналу ZIK звільнився ведучий програми «Стежками війни» Андрій Стельмах

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердив екс-ведучий Андрій Стельмах.

«Так, звільнився. І насправді дуже любив цей проект. Це, наразі, найкраще, що я придумав. Але так трапилось, що прийшов час йти», – сказав він.

Пан Стельмах уточнив, що з каналу пішов два тижні тому з особистих причин.

Нагадаємо, канал ZIK повідомляв про переформатування програми у рамках підготовки до нового сезону.

Читайте також

Нагадаємо, через розбіжності з новим керівництвом з каналу звільнилися телеведучі Брати Капрановигостьова редакторка Віра Гирич, керівниця департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм Людмила Добровольська, шеф-редактор департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм Федір Скрипник, ведучий щоденної інформаційно-аналітичної прямоефірної програми «Перші про головне. Коментарі» Андрій Тичина.

Натомість на ZIK прийшли нова керівниця департаменту журналістських розслідувань Дарина Шевченко, нова керівниця департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм і телеведуча Роксана Руно, нова телеведуча Тетяна Даниленко.

На початку липня Гайгисиз Гелдієв заявив, що йде з посади генпродюсера телеканалу ZIKОбов'язки генпродюсера тимчасово виконував шеф-редактор медіахолдингу ZIK Данило Нікуленко.

Услід за паном Гелдієвим з каналу пішла Дарина Шевченко - замість неї департамент журналістських розслідувань очолила Ольга Мовчан.

10 серпня редактор і ведучий Данило Мокрик повідомив, що ZIK закриває проект соціальних розслідувань «Остання інстанція». Він пов’язав таке рішення каналу із небажанням його команди готувати замовні матеріали. Водночас на каналі заявили, що закриття проекту відбувається через низькі рейтинги і у зв’язку із переформатуванням.

Коментуючи закриття проекту «Остання інстанція», Дарина Шевченко зауважила, що канал ZIK закриває програми, які запускала команда пана Гелдієва, і позбувається людей, з якими працював колишній генпродюсер.

11 серпня телеканал ZIK повідомив про закриття програми «Лікарські таємниці» та переформатування проектів «Стежками війни» та «Житлобуд» у рамках підготовки до нового осіннього сезону.

Креативна продюсерка та ведуча телеканалу ZIK Наталія Влащенко обійме посаду генерального продюсера телеканалу.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2239
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop