13:35
Середа, 22 Березня 2017

Людмила Добровольська пояснила причину звільнення з телеканалу ZIK

За словами журналістки, її робота на телеканалі ZIK була успішною, але погляди на подальший розвиток телеканалу «дещо відрізняються» від планів нової команди.
Людмила Добровольська пояснила причину звільнення з телеканалу ZIK
Людмила Добровольська пояснила причину звільнення з телеканалу ZIK

Про це Людмила Добровольська написала на своїй сторінці в Facebook.

«Те, для чого я прийшла на телеканал – виконати вдалося. У максимально стислі терміни була створена повноцінна, конкурентоспроможна на загальнонаціональному ринку інформаційна служба, в яку було закладено великий потенціал. Далі починається історія успіху і відповідальність вже іншої команди», – написала вона.

За словами пані Добровольської, вона не готова розділити успіх команди через розбіжності поглядів.

«Наші погляди на шляхи медійної капіталізації, розвитку інформаційного департаменту, який я очолювала, і методи управління – дещо відрізняються. У будь-якому випадку щиро бажаю успіху всім, хто будував цей канал до мене, хто прийшов на нього зі мною, і всім, хто прийде туди надалі», – підсумувала журналістка.

Читайте також

Нагадаємо, 16 березня стало відомо, що Людмила Добровольська звільнилася з посади керівника департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм телеканалу ZIK.

Як писав «Детектор медіа», у січні посаду генерального продюсера ZIK замість Ольги Бенеди обійняв колишній продюсер вечірнього прайму на телеканалі «112 Україна» Гайгисиз Гелдієв.

У лютому креативним продюсером телеканалу ZIK було призначено телеведучу, редакторку Наталію Влащенко, яка три роки вела на телеканалі «112 Україна» програму «Люди. Hard Talk». Крім виконання обов'язків креативного продюсера, вона вестиме на каналі програми «Hard з Влащенко» та «Перші другі».

У березні депаратамент журналістських розслідувань телеканалу ZIK очолила Дарина Шевченко, колишня директорка Media Development Foundation та засновниця проекту Lustrum.

Також у березні на ZIK з 5 каналу перейшла працювати телеведуча Тетяна Даниленко. На ZIK вона вестиме авторський проект Face 2 Face.

Натомість із телеканалу ZIK пішли ведучі програми «Брат за брата» Дмитро та Віталій Капранови, оголосивши про незгоду з  призначенням Наталії Влащенко.

Також із ZIKу пішла керівниця аналітичного відділу та старша гостьова редакторка Віра Гирич. За її словами, вона звільнилася через незгоду з редакційною політикою нового генерального продюсера.

Днями з телеканалу ZIK звільнився ведучий щоденної інформаційно-аналітичної прямоефірної програми «Перші про головне. Коментарі» Андрій Тичина.

20 березня стало відомо про звільнення Федора Скрипника, який з 18 серпня 2016 року займав посаду шеф-редактора департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм телеканалу ZIK. Його місце 21 березня зайняв колишній випусковий редактор підсумкового тижневика «Перші про головне. Деталі» Роман Недзельський.

На фото – Людмила Добровольська

Фото: knteu.kiev.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9543
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop