11:02
Четвер, 6 Липня 2017

Услід за Гелдієвим з телеканалу ZIK іде Дарина Шевченко – її замінить Ольга Мовчан

Дарина Шевченко йде з посади керівниці департаменту журналістських розслідувань телеканалу ZIK. Департамент очолить Ольга Мовчан.
Услід за Гелдієвим з телеканалу ZIK іде Дарина Шевченко – її замінить Ольга Мовчан
Услід за Гелдієвим з телеканалу ZIK іде Дарина Шевченко – її замінить Ольга Мовчан

Про це повідомляє прес-служба каналу.

Посаду керівниці департаменту Дарина Шевченко обіймала з березня поточного року. За цей час на телеканалі ZIK з'явився новий проект журналістських розслідувань «Остання інстанція», переформатований з проекту «Брат за брата», оновлено програми «ЖитлоБлуд» та «Стежками війни».

Раніше Дарина Шевченко працювала журналістом української англомовної газети Kyiv Post (2011-2017), була виконавчим директором «Фонду Розвитку ЗМІ» та співзаснувала онлайн-журнал Lustrum.

Керівницею відтепер вже об’єднаного департаменту виробництва власних телевізійних програм, що включатиме соціальні проекти та проекти журналістських розслідувань, стане керівниця департаменту соціальних проектів ZIKу Ольга Мовчан.

«Виробництво гострих журналістських розслідувань – один з головних напрямків розвитку телеканалу. Моє завдання очевидне, але зовсім не просте – збагатити лінійку новими проектами та підсилити уже існуючі. Це новий виклик та амбітна ціль, тому за неї цікаво братися», – сказала Ольга Мовчан.

«Ольга – один із символів успіху та розвитку телеканалу, адже працює на ZIKу ледь не з моменту його створення. Очолювані нею проекти «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», «Добрий ZIK», «Лікарські таємниці» дійсно стали іміджеутворюючими для ZIKу. Впевнений, що з вимогливістю та креативністю Ольги Мовчан темпи росту каналу лише зростатимуть», – наголошує в.о. генерального продюсера телеканалу ZIK Данило Нікуленко.

Читайте також

Раніше «Детектору медіа» підтвердили на телеканалі ZIK, що канал та Гайгисиз Гелдієв, який обіймав посаду генерального продюсера каналу, за спільною згодою припиняють співпрацю. Обов'язки генпродюсера тимчасово виконуватиме шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко.

На фото - Ольга Мовчан

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1899
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop