10:45
Понеділок, 13 Березня 2017

Тетяна Даниленко вестиме на каналі ZIK авторську програму

Журналістка Тетяна Даниленко, яка пропрацювала на 5 каналі тринадцять років, перейшла на ZIK, де вестиме авторський проект Face 2 Face
Тетяна Даниленко вестиме на каналі ZIK авторську програму
Тетяна Даниленко вестиме на каналі ZIK авторську програму

Про це повідомила  прес-служба каналу. Таким чином підтвердилась інформація «Детектора медіа» про те, що ведуча вела переговори щодо працевлаштування саме з каналом ZIK.

«Тетяна Даниленко – не просто журналіст, вона є лідером громадської думки. ЇЇ амбіції цілком співпадають з планами розвитку телеканалу. Сподіваюсь, залучення Тетяни до нашої команди пришвидшить процес досягнення нашої спільної мети», – сказав генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв. 

Даниленко стане ведучою авторського проекту під назвою Face 2 Face.

«Герої програми – люди, які впливають на життя України. Авторка говоритиме з ними на актуальні суспільно-політичні теми, ставитиме гострі питання, водночас її стиль та манера інтерв'ю позбавлені прокурорського тону», - повідомляє прес-служба. 

Як зазначено в релізі, у програмі буде зворотний зв'язок: глядачі матимуть змогу ставити свої запитання гостям наживо. Face 2 Face з  Даниленко в ефірі телеканалу ZIK виходитимуть щосереди та щоп'ятниці о 19:30. 

«На телевізійному ринку майже немає каналів, які ще не закостеніли і перебувають на стадії росту. ZIK активно розвивається, тому я прийняла цей професійний виклик – долучитися до нової команди, яка має немалі амбіції, свіже бачення і хоче будувати якісно інший продукт. Але найголовніше, що з боку інвестора та менеджменту я отримала гарантії свободи», – сказала авторка проекту. 

Досі Даниленко вела щоденне політичне ток-шоу «Час:підсумки дня» на 5 каналі, де загалом пропрацювала тринадцять років (2004-2017 рр.): спершу як парламентський кореспондент, а потім як ведуча новин і підсумкового тижневика (з 2006 р. – ведуча «Часу новин»; 2009 р. – «Часу: підсумки»; 2013 р. – «Часу: підсумки тижня»). Під час подій на Майдані 2013-2014 рр. пані Даниленко долучилася до запуску «Hromadske.tv», працюючи там журналісткою та ведучою.

Свою телевізійну кар’єру Даниленко починала, навчаючись в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2001-2006 рр.). На другому курсі вона стала кореспондентом програми «Вікна-столиця» на телеканалі «СТБ» (2002-2004 рр.). 

Даниленко також потрапила до Книги Рекордів Гіннеса та Книги Рекордів України як ведуча найтривалішого в історії телевізійного ток-шоу – марафону «Українська Незалежність», присвяченому 20-річчю суверенності нашої країни.

Читайте також

Як писав «Детектор медіа», Даниленко про своє звільнення з 5 каналу повідомила у Facebook.

Нагадаємо, у січні посаду генерального продюсера ZIK обійняв колишній продюсер вечірнього прайму на телеканалі «112 Україна» Гайгисиз Гелдієв.

А в лютому креативним продюсером телеканалу ZIK було призначено телеведучу, редакторку Наталію Влащенко, яка три роки вела на телеканалі «112 Україна» програму «Люди. Hard Talk».

Як стало відомо «Детектору медіа», з телеканалу ZIK два тижні тому пішла керівниця аналітичного відділу та старша гостьова редакторка Віра Гирич. За її словами, вона не згодна з редакційною політикою нового генерального продюсера Гайгисиза Гелдієва, за якою канал ZIK нібито має рівнятися на «112 Україна».

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26151
Переглядів
Коментарі
Антоніна
16:11 / 15 Березня 2017
Щось всі ідуть на ZIK? Що трапилось? Хто останній власник цього каналу? Хочу знати.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop