Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 березня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 березня 2024 року

19 Березня 2024
362

Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 березня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
362
Збитки від війни та бізнес Пінчука.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 березня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 18 березня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», «Рада», «1+1», ICTV/СТБ.

Блоків «Ми — Україна» та Суспільного в національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці повторили підсумковий випуск новин минулого тижня та інтерв’ю Анастасії Даугуле з українським співаком Іво Бобулом.

Політичний оглядач Геннадій Дубов у гостьовій студії «Ради» розмірковував про відряджання іноземних військ до України. Він сказав, що війська інших країн можуть якісно підсилити Сили оборони.

Про міжнародну допомогу розповіла народна депутатка Євгенія Кравчук («Слуга народу»). Вона сказала, що голосів у США достатньо, проте невідомо, коли вдасться проголосувати: спікер Палати представників Майк Джонсон не виносить проєкт на голосування. Наразі у Вашингтоні стартує парламентський тиждень, проте пріоритетно розглядатимуться питання внутрішнього фінансування.

Олексій Леонов, нардеп від «Слуги народу», говорив про відкриття Міжнародного реєстру збитків від війни для заяв постраждалих. Він сказав, що розраховувати на швидке отримання компенсації не варто, але, якщо заява потрапила до реєстру, то компенсація буде обов'язковою. Леонов не забув додати, що реєстр став можливим завдяки роботі керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Демобілізацію обговорили з демобілізованим військовим Юрієм Гудименком. За його словами, цей процес насправді дуже складний та вимагає постійної біганини й збору різних документів. Також він додав, що значна частина демобілізованих повернеться до війська добровільно. Проте для цього держава має показати їм вдячність та спростити систему. Місцеві чиновники можуть грубити та зневажати військових.

У блоці «1+1» про так звані вибори в Росії говорили з Іллею Пономарьовим. Йшлося про те, що все рухається у напрямку війни між Росією та країнами НАТО. Володимир Путін не зможе зупинити оборону промисловість, або ж звільнити військових. Тому наступними будуть країни Балтії та Польща й на заході вже починаються розуміти це.

У студії телеканалів ICTV та СТБ тему виборів обговорювали зі старшою аналітикинею фонду «Повернись живим». За її словами, в Росії все ще обговорюється тема спадкоємця, який може отримати владу після Володимира Путіна. Одним із них розглядається Дмитро Патрушев, який займався розкраданням українського зерна. Про ці зміни не говоритимуть публічно, проте їх обговорюють в Адміністрації російського президента та у колах силовиків.

Про важливість сплати податків у включенні з ознаками замовності розповідав директор з фінансів та економіки компанії «Інтерпайп» Сергій Кузьменко. Він фактично звітував про те, скільки податків платить компанія, та говорив про виклики, які стоять перед нею.  Нагадаємо, що компанія «Інтерпайп», як і телеканали ICTV та СТБ, належить Віктору Пінчуку.


Кризу в українській журналістиці та поширення недостовірної інформації  обговорили з головною редакторкою «Української правди» Севгіль Мусаєвою. Крім того, Мусаєва розповіла про проєкт видання «Сила жінок».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
362
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду