Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 лютого 2023 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 лютого 2023 року

16 Лютого 2023
779

Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 лютого 2023 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
779
Результати нового «Рамштайну», захист національної спадщини та повтори в нічному слоті марафону.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 лютого 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 лютого 2023 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», «1+1», «Рада», Суспільне.

Блоків ICTV/СТБ та «Ми — Україна» цієї доби в національному етері не було.

У нічному слоті «Інтера» показали новий випуск програми «Обличчя» з Дмитром Чистяковим та повтори попередньої доби, зокрема інтерв’ю з українською співачкою Златою Огнєвич та програму Олексія Фадєєва «Акцент».

З міністром культури та інформполітики Олександром Ткаченком у блоці «1+1» говорили про боротьбу із забудовою історичних центрів українських міст. Зокрема, згадали про знесення самочинного храму Української православної церкви Московського патріархату в центрі Києва. Крім того, міністр сказав, що захист національної спадщини необхідно прирівняти до питання національної безпеки. Адже, за словами Олександра Ткаченка, Росія воює саме проти української культурної спадщини та ідентичності.

Результати дев’ятої зустрічі у форматі «Рамштайн» у гостьовій студії «Ради» обговорювали з нардепом із фракції «За майбутнє» Сергієм Лабазюком та політкоментатором Володимиром Фесенком. Зокрема, Лабазюк говорив про потребу України у зброї, співпрацю із міжнародними партнерами та важливість контрнаступу. Нагадаємо, що депутат належить до комітету Верховної Ради з питань аграрної політики.

Фесенко в ефірі «Ради» теж розповідав про важливість міжнародної підтримки й сигнали, які вона надсилає росіянам. Наприклад, окупанти начебто отримують попередження, що, якщо вони не зупиняться, то Україні передадуть ще більше зброї. Зауважимо, що попереднього дня Фесенко вже коментував у марафоні цю ж тему — у блоці телеканалу «Ми — Україна». 

З’являвся на «Раді» й радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. Представник Офісу президента також розповідав про зустріч у форматі «Рамштайн» й особливо відзначав роль української влади, зокрема щоденну роботу президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака на міжнародній арені. 

Загалом у гостьових студіях «Ради» за час шестигодинного блоку з’явилося 27 гостей.

У блоці Суспільного обговорювали ситуацію на фронті. До ефіру долучалися військовий експерт, колишній речник української армії Владислав Селезньов; командир роти батальйону «Свобода» Євген Оропай; та начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк. Остання цього дня з’являлася також в ефірі «Ради».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
779
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду