Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 жовтня

1 Листопада 2022
783

Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
783
Мобільний інтернет, «Нічна варта» та спростування російських наративів.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 31 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ.

Блоку «Інтера» цієї доби в національному етері не було.

У блоці «1+1» під час нічного ефіру токшоу «Нічна варта» говорили про порятунок військових та міжнародну політику. До першого блоку запросили кардіохірурга, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова Василя Лазоришинця. До другого — директора Центру близькосхідних досліджень Ігоря Семиволоса та українського дипломата Олександра Щербу. У студії цієї ночі працювали Євген Плінський та Марія Васильєва.

У блоці «Ради» цього дня було 20 гостьових включень. До етеру долучали нардепів, представників обласних військових адміністрацій і держустанов, а також експертів. Зокрема, про ситуацію в регіонах говорили з очільниками Харківської та Київської ОВА Олегом Синєгубовим і Олексієм Кулебою та речником Одеської ОВА Сергієм Братчуком.

Про ситуацію в енергетичній сфері говорили з виконавчим директором компанії ДТЕК Дмитром Сахаруком.

Традиційно для блоку «Ради» до гостьової студії запросили експерта з економічних та політичних питань, колишнього чиновника Георгія Біркадзе. Цього дня з ним говорили про зерновий коридор, виконання угоди та втрати світової економіки від відсутності українського зерна. Цікаво, що зазвичай він коментує питання відбудови звільнених територій та співпрацю з міжнародними партнерами. Зауважимо, що Біркадзе систематично говорить в етері російською, хоч і був держслужбовцем.

У гостьовій студії Суспільного для обговорення підтримки бізнесу запросили представників комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева та Ніну Южаніну.

З радником керівника Офісу президента Михайлом Подоляком говорили про те, якими були для дипломатичного та економічного напрямів 250 днів війни. Запрошення саме радника голови ОП як «голосу» влади в Україні — тенденція останніх місяців у марафоні. Хоча підсумки в цих сферах логічніше було б підбивати відповідно з міністрами закордонних справ і економіки. Загалом у блоці Суспільного показали 30 гостьових включень.

Про роботу інтернету після російських ударів по енергетичній інфраструктурі говорили з керівником з розвитку фіксованого інтернету Міністерства цифрової трансформації України Андрієм Набоком. Він сказав, що просідання мобільного інтернету пов’язано з тим, що після зникнення електропостачання люди одночасно перемикаються на мобільний інтернет й перевантажують мережі.

Про російські наративи та дезінформацію говорили з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Він сказав, що росіяни намагаються перенести відповідальність за атаки на цивільні об’єкти на самих українців.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
783
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду