Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 жовтня

29 Жовтня 2022
873

Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
873
Фейки про брудну бомбу, включення Терехова з автобуса та компенсації за пошкоджене житло.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», Суспільне,  ICTV/СТБ, «Інтер».

Блоку «1+1» цієї доби в національному етері не було.

Радник глави Офісу президента Сергій Лещенко у блоці «Ради» розповів про реакцію міжнародної спільноти на фейкові вкиди росіян про використання Україною «брудної бомби». Також говорили про ймовірний вступ Білорусі у війну та фейки режиму Лукашенка. В ході розмови Лещенко діагностував у Лукашенка манію величі.

З політкоментаторами Валентином Гладких та Олексієм Голубуцьким говорили про ефективність роботи Служби безпеки України. Під час одного з включень ведучий Назар Довгий сказав, що СБУ активізувалась під проводом Малюка та за відсутності інших гідних кандидатів його вже можна було б призначити повноцінним головою служби.

Про ймовірне використання ядерної зброї Росією та ядерний шантаж у гостьовій студії «Ради» говорили з керівником «Центру військово-правових досліджень» Олександром Мусієнком, військовим істориком Василем Павловим, генерал-майором запасу СБУ Віктором Ягуном та нардепом Олександром Маріковським, який був обраний від «Слуги народу» та входить до комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

З воєнним журналістом і головним редактором «Цензор.нет» Юрієм Бутусовим у блоці Суспільного говорили про потреби армії у зброї. Зокрема про потужні системи, які дозволять закрити потреби протиповітряної оборони. Далі обговорення теми продовжили з воєнним експертом Сергієм Грабським.

Про економію електроенергії та його обмеження говорили з виконавчим директором компанії ДТЕК Дмитром Сахаруком. Зокрема згадали про справедливість вимкнення будинків. Він сказав, що певні будинки не можна вимикати, оскільки до них приєднані об’єкти критичної інфраструктури, тому всі будинки в Києві відімкнути неможливо.

Про компенсації за пошкоджене житло у блоці Суспільного говорили з редакторкою відділу політики онлайн-видання «Дзеркало тижня» Інною Ведерніковою. Вона розповіла, що влада не квапиться ухвалювати Закон про компенсацію за пошкоджене житло, а що Офіс президента робить ставку на залучення для цього грошей міжнародних партнерів.

Далі до обговорення теми долучили народного депутата від «Слуги народу» Олега Дунду та народну депутатку від «Європейської солідарності» Ніну Южаніну. Дунда сказав, що відновити все бюджетним коштом поки що неможливо, тому законопроєкт не ухвалюють, — на його виконання все одно нема ресурсів.

Зі співачкою Джамалою у блоці ICTV/СТБ говорили про її новий мініальбом «Поклик». Вона розповіла, як працювала над піснями під час великої війни.

Міський голова Харкова Ігор Терехов включався до гостьової студії ICTV/СТБ з автобуса. Ведуча відреагувала на таку появу, припустивши, що він в автобусі, а не в метро, бо треба економити електроенергію. На що Терехов відповів: з одного боку — так, а з іншого — це новий автобусний маршрут.

Про визнання російських телеканалів терористичними організаціями у блоці «Інтера» говорили з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольгою Герасим’юк.

 

Наприкінці доби у програмі «Акцент» ведучий Олексій Фадєєв разом з гостями, експертом-міжнародником Русланом Осипенком та членом правління «Української асоціації китаєзнавців» Олексієм Ковалем, говорили про Китай та геополітичну ситуацію.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
873
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду