Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 вересня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 вересня

24 Вересня 2022
715

Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 вересня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
715
Псевдореферендуми на окупованих територіях, завсідники «Ради» та українське книгодрукування.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 вересня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 вересня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», Суспільне, ICTV/СТБ, «Інтер».

Блоку «1+1» цієї доби в національному етері не було.

У блоці «Ради» обговорювали газовий шантаж Росії, готовність України до опалювального сезону, бюджет на наступний рік, ситуацію довколо Угорщини, обмін полонених та захист прав дітей.

До гостьової студії телеканалу долучили стандартних експертів, яких запрошують у блоки «Ради» дуже часто. Зокрема, під час обговорення ймовірного газового шантажу до студії запросили політконсультанта Дмитра Васильєва. До обговорення опалювального сезону долучили Олексія Буряченка та колишнього чиновника Георгія Біркадзе, який не володіє або принципово не користується українською мовою. Про економіку говорили з експертом Іваном Усом та політиком Ігорем Поповим, який у попередньому скликанні Верховної Ради представляв партію Олега Ляшка. Про Угорщину мали розмову з експертом-міжнародником Богданом Ференсом, про обмін — із політкоментатором Ігорем Петренком.

У блоці Суспільного цієї доби було 26 гостьових включень, одне нове та два повтори старих інтерв’ю. До Міжнародного дня жестових мов команда телеканалу зробила інтерв’ю з головою Українського товариства глухих Іриною Чепчиною. До цього ведучий Ігор Шавро вже спілкувався з нею у червні.

Двічі у гостьовій студії були дебати між нардепами «Слуги народу» та «Голосу». Спочатку Юлія Гришина та Інна Совсун обговорювали облаштування сховища у школах, а пізніше Олександр Качура та Андрій Осадчук дебатували про скорочення держслужбовців.

З аналітиком Українського інституту книги Юрієм Марченком у блоці ICTV/СТБ говорили про підтримку українського книговидавництва. Він розповів, що до Франкфуртського книжкового ярмарку інститут підготував каталог книжок, рекомендованих до перекладу, які зможуть допомогти іноземцям зрозуміти Україну й українців. Цей каталог має мотивувати закордонні видавництва перекладати українські книжки. За словами експерта, у минулі роки лише третина книжок перекладалась за підтримки УІК, тоді як більшість книжок перекладали самі видавці.

Пізніше політконсультант Дмитро Васильєв був запрошений також до гостьової студії «Інтера». З ним говорили про обмін полоненими та Віктора Медведчука.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
715
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду