Як Трамп завдяки медіа став «своїм» для американців. Гостя подкасту «Медіуми» — Вероніка Вельч
«Детектор медіа» запускає новий подкаст під назвою «Медіуми», в якому Наталка Соколенко та Вадим Міський виступатимуть посередниками між медіа і споживачами інформації та обговорюватимуть історії, в які нас втягує медіаіндустрія.
У першому випуску подкасту — історія Дональда Трампа, який завдяки іміджу в медіа став «своїм» для американців, що зрештою принесло йому посаду президента країни. Та й до президентства і після він залишається найпопулярнішою людиною в Google Trends.
Гостя випуску — фахівчиня з міжнародних комунікацій, адвокаційна директорка Ridley Walsh (США) Вероніка Вельч.
00:00 Як не особливо талановитий бізнесмен зумів проникнути в усі американські медіа? Що про це думають автор бестселлера "Ніколи не їжте наодинці" Кейт Ферацці та гостя випуску.
08:40 Чи є можливість для звичайного американця не бачити і не чути Трампа?
10:25 Як Трампу вдається зараз проникати у медіа по всьому світу і в США? Чи раптом це не "джинса"?
15:22 Чи намагається хтось обернути проти Трампа його тотальну присутність в медіа?
16:10 Про можливу заміну Трампу, що підростає на FoxNews
18:04 Висновки для кожного з нас із історії з Трампом, коли не політик, людина без особливих талантів за допомогою медіа стає суперзіркою, а потім і президентом
23:50 Як реагує американське суспільство на історію з порнозіркою.
28:23 Порада комунікаційниці для вас, якщо ви публічна людина і відправляєте комусь нюдси.
Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud, CastBox, NV Подкасти. MEGOGO Audio та інших подкастингових платформах.
Також рекомендуємо: «ДМ» нещодавно запустив подкаст із назвою «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на шпальтах наших онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтесь на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі.
Нагадаємо, у перші дні повномасштабного вторгнення програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський запустив подкаст «Русскій фейк…» зі спростуваннями проявів ворожої дезінформації. Завдяки співпраці з Українським радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, що ця радіопрограма допомогла їй та односельчанам «зберегти зв'язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «СЛУШНО» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.
Подкаст про історії, в які нас втягує медіаіндустрія з Наталкою Соколенко та Вадимом Міським. Слухайте також на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube Music, YouTube та RSS.
Озвучуємо найкращі тексти, що виходять на шпальтах «Детектора медіа». Якщо ви не встигаєте прочитати все цікаве, то тепер можна нас послухати! Слухайте також на Apple Podcasts, Spotify, MEGOGO Audio, NV Подкасти, SoundCloud, YouTube Music, YouTube та RSS.
Подкаст про історії, в які нас втягує медіаіндустрія з Наталкою Соколенко та Вадимом Міським. Слухайте також на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube Music, YouTube та RSS.
Подкаст виходив від перших повномасштабного вторгнення у 2022 році до липня 2024 року. У ньому Вадим Міський викривав найбільш резонансні російські фейки, вкиди та шайхрайські схеми, які використовує ворог, а також лунали поради з медіаграмотності та цифрової безпеки. Подкаст-переможець аудіопремії «СЛУШНО» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії у 2022 році. Слухайте також на Українському радіо, Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, MEGOGO Audio, NV Подкасти, Spotify, SoundCloud та RSS.