Вадим Міський
Світлана Конончук, УНЦПД: «Незалежна аналітика не давала державі закрити інформацію, дозувати її й викривлювати сприйняття процесів»
1936
26 Грудня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Керівниця Українського незалежного центру політичних досліджень Світлана Конончук – про становлення неурядової аналітики в Україні, громадську участь та правову культуру громадських організацій.
«Реанімація» країни: лідери РПР про сім років просування реформ та нові виклики
1803
26 Листопада 2020
Інфопростір
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Члени ради Коаліції «Реанімаційного пакету реформ» розповідають про здобутки Революції Гідності, законодавчі ініціативи, які вдалося впровадити за сім років діяльності, взаємодію з владою, а також про внутрішні трансформації Спілки РПР.
Голова СУМ в Україні Андрій Фендик – про виклики і виховання патріотичної молоді, діяльність на карантині та співпрацю з державою
2085
30 Вересня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Одна з найстаріших громадських організацій України, Спілка української молоді, розповідає про свою діяльність в умовах карантину, про співпрацю з державними органами влади, пошук фінансування, нові виклики та шлях до утвердження мети організації – формування ідейної єдності українців на засадах християнського та національного світогляду.
«Ми формуємо майбутню патріотичну політичну еліту», – голова «Молодого народного руху» Ярослав Ференчак
2310
19 Вересня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодий народний рух» розповідає про патріотичне виховання молоді, формування самодостатньої української нації, а також про досвід залучення державного фінансування для проєктів та вплив пандемії на роботу молодіжної організації.
«Ми виховуємо молодь через дію», – голова «Молодіжного націоналістичного конґресу» Соломія Фаріон
1165
31 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Очільниця ВГО «Молодіжний націоналістичний конґрес» – про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну політику, досвід використання державного фінансування для проєктів громадської організації та роль націоналістичних ідей у становленні нової генерації українців.
«Твоє життя — у твоїх руках. Твоя країна також», — лідери УАЛ про те, чого академія навчає студентів
2001
20 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Команда Української академії лідерства розповідає про те, як навчає молоде покоління брати відповідальність за себе і країну, як розкриває особистий потенціал молоді через фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток на основі цінностей, а також про те, як виховує відповідальних лідерів з активною життєвою позицією.
«Політикам не подобається, коли про них є задокументовані журналістами неприємні факти», — Віта Думанська, Рух «Чесно»
3739
12 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Вероніка Вельч
для «Детектора медіа»
Віта Думанська, лідерка Руху «Чесно», — про свій шлях до громадського сектора, плани «Чесно» у форматі окремої організації, співпрацю та конкуренцію в громадському секторі, реакцію політиків на прищеплення виборцям «довгої» політичної пам'яті, а також про те, де в Україні краща ситуація з гендерним балансом.
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду