Вадим Міський
Голова СУМ в Україні Андрій Фендик – про виклики і виховання патріотичної молоді, діяльність на карантині та співпрацю з державою
1675
30 Вересня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
для «Детектора медіа»
Одна з найстаріших громадських організацій України, Спілка української молоді, розповідає про свою діяльність в умовах карантину, про співпрацю з державними органами влади, пошук фінансування, нові виклики та шлях до утвердження мети організації – формування ідейної єдності українців на засадах християнського та національного світогляду.
«Ми формуємо майбутню патріотичну політичну еліту», – голова «Молодого народного руху» Ярослав Ференчак
1996
19 Вересня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодий народний рух» розповідає про патріотичне виховання молоді, формування самодостатньої української нації, а також про досвід залучення державного фінансування для проєктів та вплив пандемії на роботу молодіжної організації.
«Ми виховуємо молодь через дію», – голова «Молодіжного націоналістичного конґресу» Соломія Фаріон
812
31 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Очільниця ВГО «Молодіжний націоналістичний конґрес» – про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну політику, досвід використання державного фінансування для проєктів громадської організації та роль націоналістичних ідей у становленні нової генерації українців.
«Твоє життя — у твоїх руках. Твоя країна також», — лідери УАЛ про те, чого академія навчає студентів
1457
20 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Команда Української академії лідерства розповідає про те, як навчає молоде покоління брати відповідальність за себе і країну, як розкриває особистий потенціал молоді через фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток на основі цінностей, а також про те, як виховує відповідальних лідерів з активною життєвою позицією.
«Політикам не подобається, коли про них є задокументовані журналістами неприємні факти», — Віта Думанська, Рух «Чесно»
3377
12 Серпня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Вероніка Вельч
для «Детектора медіа»
Віта Думанська, лідерка Руху «Чесно», — про свій шлях до громадського сектора, плани «Чесно» у форматі окремої організації, співпрацю та конкуренцію в громадському секторі, реакцію політиків на прищеплення виборцям «довгої» політичної пам'яті, а також про те, де в Україні краща ситуація з гендерним балансом.
Засновники Greencubator: «Країні вигідно мати всередині багатих людей»
1519
29 Липня 2020
Спільнота
Вадим Міський
Людмила Тягнирядно
Роман та Андрій Зінченки — про зелені інновації, законодавчі перепони, світові тренди і розвиток альтернативної енергетики в Україні.
Володимир Шейгус: «На сталість діяльності організацій громадянського суспільства впливає державне фінансування»
1133
03 Липня 2020
Спільнота
Анна Єгорова
Вадим Міський
Чому важливо розвивати в Україні конкурсні механізми державного фінансування громадського сектору, пояснює виконавчий директор ІСАР «Єднання».
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду