13:46
Субота, 10 Квітня 2021

Таран: Приводом для активізації збройної агресії РФ може стати звинувачення України у порушенні прав російськомовних

1 875
За словами міністра, «російські пропагандисти розганяють страшилки, орієнтовані на мешканців наших тимчасово окупованих територій, про нібито агресивні наміри сил оборони України і підготовку до якогось наступу».
Таран: Приводом для активізації збройної агресії РФ може стати звинувачення України у порушенні прав російськомовних
Таран: Приводом для активізації збройної агресії РФ може стати звинувачення України у порушенні прав російськомовних

Міністр оборони України Андрій Таран вважає, що приводом для активізації збройної агресії РФ на Донбасі може стати звинувачення України в порушенні прав російськомовних. Про це пише «Радіо Свобода».

«Застосування сили Росія розглядає остаточним засобом досягнення своїх стратегічних цілей, якщо інші засоби виявляться неефективними. Стратегічною ж ціллю Російської Федерації щодо України залишається її повернення під свій контроль та зрив нашого євроатлантичного шляху розвитку. Приводом для поновлення активної збройної агресії Росії проти України може стати як спровоковане загострення обстановки в районі конфлікту, так і звинувачення України у порушенні прав російськомовних чи «новообращенных» громадян Росії через масову роздачу паспортів РФ», – заявив Андрій Таран.

За його словами, «російські пропагандисти розганяють страшилки, орієнтовані на мешканців наших тимчасово окупованих територій, про нібито агресивні наміри сил оборони України і підготовку до якогось наступу».

«Україна – миролюбна держава, яка захищається від агресії Російської Федерації. Наші сили оборони міцно утримують захисні рубежі, аби вогонь «братньої любові» РФ не перекинувся на нашу мирну територію, щоб дати час та аргументи політикам і дипломатам змусити державу-агресора піти з України», – сказав міністр.

30 березня головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив, що Росія під виглядом підготовки до стратегічних навчань «Запад-2021» стягує зі всієї території тактичні групи до східних кордонів України. У Кремлі заявили, що пересування російської армії територією Росії не повинне викликати занепокоєння інших країн, зокрема України.

За словами Хомчака, РФ веде цілеспрямовану кампанію з дезінформації, поширюючи повідомлення про нібито «підготовку України до наступу на Донбас». Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1875
Переглядів
Коментарі
Влад
14:35 / 10 Квітня 2021
Нам похеру их аргументы. Таран бы лучше с зеленым сказал когда у нас будет такая дубинка, которой мы за один раз смогли бы снести череп козлорылых на всем пространстве до Сибири? И почемцу на это "нету денег"?
Николай
14:22 / 10 Квітня 2021
Только идиот может не видеть этого ПРИВОДА и ущербный, наступая на грабли, пилить сук, на котором сидит.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду