12:03
Середа, 27 Травня 2020

Костянтин Войтенко відповідає в «Бабелі» за новинний напрямок

879
Він до кінця року має збільшити трафік.
Костянтин Войтенко відповідає в «Бабелі» за новинний напрямок
Костянтин Войтенко відповідає в «Бабелі» за новинний напрямок

Колишній керівник та головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко з 29 квітня 2020 року відповідає за новини і цей напрямок у інтернет-виданні «Бабель». Про це «Детектору медіа» повідомив головний редактор видання Євген Спірін.

«До кінця року йому потрібно збільшити трафік і ми думаємо, що в нього це добре вийде, тому що він один з кращих спеціалістів по новинам на українському ринку», – розповів пан Спірін.

Костянтин Войтенко став керівником сайту ТСН.ua у вересні 2019 року, після звільнення з проєкту Катерини Коберник. Після приходу в ТСН.ua Світлани Панюшкіної він став головним редактором, проте залишив цю посаду 21 лютого 2020 року.

Нагадаємо, 12 липня 2019 року група «1+1 медіа» повідомила, що з 9 вересня 2019 року припиняє співпрацю із заступницею директора департаменту новин групи «1+1 медіа» з нових медіа Катериною Коберник, яка також керувала ресурсом tsn.ua. 24 вересня Катерина Коберник повідомила, що її звільнили з tsn.ua внаслідок скорочення штату. Проте вона вважає, що причина звільнення полягає в давньому конфлікті з колишнім гендиректором «1+1 медіа» Олександром Ткаченком. За її словами, керівником сайту tsn.ua став Костянтин Войтенко.

Катерина Коберник сказала, що tsn.ua був незалежним від Олександра Ткаченка та кінцевого бенефіціарного власника телеканалу «1+1» Ігоря Коломойського – це гарантувала редакційна угода з акціонерами. А після її звільнення ця угода втратила чинність.

Група «1+1 медіа» повідомила, що планує найближчим часом перепідписати угоду з колективом працівників сайту tsn.ua, яка гарантуватиме незалежність редакції. Олександр Ткаченко повідомив «Детектору медіа», що мав претензії до менеджерських компетенцій Катерини Коберник.

27 січня 2020 року колишня головна редакторка сайту «Сегодня.ua» Світлана Панюшкіна стала керівницею проєкту ТСН.ua. «1+1 медіа» також повідомила про створення єдиного інформаційного напрямку під керівництвом генерального директора групи Ярослава Пахольчука.

21 лютого 2020 року Костянтин Войтенко пішов з посади головного редактора tsn.ua, його замінив заступник Дмитро Андрійченко.

Як писав ДМ, 3 березня 2020 року співзасновниця, керівниця та редактор політики «Бабеля» Катерина Коберник повідомила, що інтернет-видання «theБабель» перезапустили, воно тепер називатиметься «Бабель». Видання  запустили 11 березня 2020 року. Акціонерами видання стали Дмитро Мельник та Сергій Мостенец, які мають автобізнес. Вони купили частку Ярослава Пахольчука (50%), який представляв інтереси Ігоря Коломойського. У Єдиному державному реєстрі власниками ТОВ «Бабель» значаться: Гліб Гусєв (25%), Катерина Коберник (25%) і ТОВ «Айджи» (Словаччина) (50%). 

Фото: MMR

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
879
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду