Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 травня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 травня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Ми — Україна», Суспільне.
Блоків «Ради» та «1+1» в національному етері цієї доби не було.
У нічному блоці марафону працювала команда телеканалів ICTV та СТБ. Повторили інтерв’ю очільника «Національного банку України» Андрія Пишного.
Політичний оглядач Олександр Краєв у студії «Інтера» розповідав про так звану інавгурацію Володимира Путіна. Він сказав, що стратегічно для Євросоюзу нічого не змінилось й бажання різних країн взяти участь в інавгурація – це особиста позиція. ЄС дозволяє так вчиняти, коли це не рівень керівників держав. Нагадаємо, що за інформацією «Радіо Свобода», на інавгурації Путіна будуть присутні представники Франції, Угорщини, Словаччини, Греції, Мальти та Кіпру.
У блоці «Ми — Україна» з народним депутатом Олексієм Леоновим («Слуга народу») обговорили реформу української митниці. Він сказав, що експерти схвально оцінюють реформування. Крім того, Леонов, розмірковував про перевиконання дохідності та подальші плани щодо реформування. Нардеп сказав, що на сьогодні підприємці ще не готові до європейських податків.
Олександр Сушко, виконавчий директор міжнародного фонду «Відродження», розмірковував над повідомленнями європейських лідерів про відрядження військ до України. Сушко сказав, що не всі міжнародні лідери готові ухвалити це рішення. Але ця тема вже перебуває на порядку денному.
Заборону в Україні релігійних організацій, пов’язаних з Московським патріархатом, у студії Суспільного коментували народні депутати Юлія Клименко («Голос») та Микита Потураєв («Слуга народу»). Останній сказав, що нікого не звинувачує у затримці оприлюднення законопроєкту. Оскільки апарат Верховної Ради зазнав кадрових втрат через повномасштабне вторгнення. На думку Клименко, затримки пов’язані з політичною волею, а не спроможністю Апарату ВРУ. І саму затримку вона назвала лобізмом на користь Росії.
Про так звану інавгурацію Путіна розмірковував російський опозиціонер Дмитро Гудков. При цьому, він сказав, що не дивився, як відбувалась інавгурація. Щодо чергової заяви про ядерний шантаж, Гудков прокоментував: «Усі так звикли до цього (шантажу), що вже не реагують на нього». Та порадив самопризначеному президенту Росії «відповідати за базар».