Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 лютого 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 лютого 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Ми — Україна», Суспільне.
Блоків «Рада» та «1+1» в національному етері цієї доби не було.
У нічному блоці працювала команда телеканалів ICTV та СТБ. Протягом шести годин етеру повторили частину гостьової студії та підсумковий випуск новин попередньої доби.
З політичним оглядачем Олександром Краєвим говорили про американську допомогу для України. За його словами, перспектива лютого — оптимістична. Оскільки американській владі необхідно прийняти федеральний бюджет, відсутність якого фактично гальмує економіку США. Також Краєв додав, що у Дональда Трампа відсутня чітка стратегія зовнішньої політики. Уся його активність зводиться до критики того, що говорить та пропонує Джо Байден.
Про виїзд українців за кордон у блоці «Ми — Україна» говорили з головою Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василем Воскобойником. Він розповів, що ті, хто виїхав, вже починають соціалізуватися. Також люди вже шукають роботу, зокрема у Польщі працевлаштувались 70% тих, хто там перебуває. А в Німеччині цей показник становить 20%. Це пов’язано з вимогою знати мову.
У блоці Суспільного підвищення тарифів обговорювали з народними депутатами Андрієм Герусом («Слуга народу») та Олексієм Кучеренком («Батьківщина»).
Допомогу Україні від США коментував секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Також він говорив про інтерв’ю Володимира Путіна з Такером Карлсоном. Данілов сказав, що це інтерв’ю – інформаційна війна, весь процес якої супроводжують російські спецслужби. На його думку, неможливо брати інтерв’ю та легалізувати диктатора, який фактично вбиває українців.
Про мобілізацію та рекрутинг розмірковував народний депутат Роман Костенко («Голос»). Він сказав, що основним інструментом буде мобілізація, а рекрутинг — допоміжним. І що до рекрутингу звертаються, аби мати якесь розуміння майбутнього.