Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 лютого 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 лютого 2024 року

13 Лютого 2024
781

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 лютого 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
781
Спростування путінських фейків та повернення українських художників.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 лютого 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 лютого 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «1+1», ICTV/СТБ.

Блоків «Ми — Україна», Суспільного та «Інтера» в національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці «Рада» протягом шести годин транслювали повтори гостьових студій за 7 та 9 лютого цього року.

Про допомогу для України говорили з керівником Центру військово-правових досліджень Олександром Мусієнком. Він розповів, якої допомоги потребує Україна. Та пояснив, що гроші, які виділить американська влада, залишаться в економіці США. Ще говорили  про зміни в Генеральному штабі ЗСУ. Гість висловив  сподівання, що відбудуться зміни на тактичному рівні. І додав, що зміни логічні з урахуванням стагнації на фронті.

Імовірність протестів у Росії обговорили з доктором соціологічних наук Олександром Шульгою. Він розповів, що насильство та приниження — норма для російського суспільства. Також говорили й про вибори у росії. За визначенням Шульги, всі кандидати, крім Володимира Путіна — формальні, проте навіть їх бояться допустити до виборів.

Євгенія Кравчук, народна депутатка від «Слуги народу», коментувала фейки, які Володимир Путін озвучив в інтерв’ю Такеру Карлсону. Вона сказала, що важливо як спростувати фейки, так і пояснювати світу, що таке Україна. Оскільки Росія намагається приватизувати українську історію. Над популяризацією України працює «Український інститут», якому, на думку Кравчук, мають надати закордонні майданчики, які раніше надавали Росії.

Також про інтерв’ю Путіна говорили з радником керівника Офісу президента Сергієм Лещенком. Зокрема, він коментував спростування брехні диктатора, які озвучило Міністерство закордонних справ Польщі.

Загалом команда телеканалу «Рада» працювала в етері національного марафону протягом дванадцяти годин, замість традиційних шести.

У блоці «1+1» про українську культуру говорили з автором проєкту «Культтригер» Богданом-Олегом Горобчуком. Він розповідав про деколонізацію українських художників та їхньої спадщини.


У гостьовій студії телеканалів ICTV та СТБ інтерв’ю Путіна коментувала старша аналітикиня проєкту VoxCheck Мирослава Маркова

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
781
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду