Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 червня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 червня

3 Червня 2022
1035

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 червня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
1035
Перемога збірної України з футболу, санкційний тиск на Росію та виїзна студія телеканалу «Рада» у Києві.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 червня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 червня

З початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну центральні канали почали мовити у форматі спільного марафону «Єдині новини #UAРазом». «Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері марафону, а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Україна 24», «Інтер», «1+1», «Рада», ICTV/СТБ.

На засіданні комітету закордонних справ та оборони парламенту Ірландії виступав керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Він говорив про важливість санкційного тиску на Росію, збитки, які понесла Україна внаслідок військового вторгнення росіян. Виступ транслювали у блоці каналу «Україна 24».

Дмитро Баграш, журналіст, публіцист, керівник організації Unkremlin, у блоці «України 24» розповів про німецьку допомогу, яка була потрібна Україні, як висловився ведучий, «на вчора». Експерт вважає, що заява канцлера Німеччини Шольца у лютому про передачу Україні летальної зброї дещо загальмувала процеси всередині крани, оскільки не всі партії Німеччини підтримували ці рішення. Втім, Баграш звернув увагу, що велика частина німців схвально ставиться до передачі Україні зброї. Експерт нагадав, що Шольц знову обіцяє таки надати зброю українській армії.

Політкоментатор Олексій Якубін у блоці «України 24» сказав, що потенційне введення технічного російського дефолту сильно впливатиме на подальший стан справ у РФ. Фінансовий сектор Росії змушений переорієнтувались на азійські ринки, але це не приноситиме стільки прибутків, як раніше, до відкритого вторгнення в Україну.

Військовий експерт Сергій Жданов пояснив, що наразі війна переростає у позиційну, відбувається обмін артилерійськими ударами. Експерт оцінює стабілізацію фронту позитивно. Нині обидві країни беруть так звану оперативну паузу для перегрупування, створення резерву, нарощення озброєння. Для України це шанс провести успішний контрнаступ.

У блоці «1+1» говорили зі співачкою та телеведучою Ольгою Цибульською. Вона розповіла про нове токшоу «Цілую, цьом», під час якого вона розпитуватиме військових про їхнє життя та шукатиме їм пари серед аудиторії.

Також до гостьової студії «Плюсів» запросили лідера гурту «Без обмежень» Сергія Танчинця. Музикант розповів про нову пісню гурту «24/02», власне сприйняття війни та про те, які зміни в українцях спостерігає.

Ігор Гордійчук, генерал-майор української армії, начальник Київського ліцею імені Івана Богуна, був у гостьовій студії телеканалу «Рада». Військовий сказав, що понад сім тисяч випускників ліцею зараз на передовій. Гордійчук упевнений, що Україна зможе відвоювати Донецьку і Луганську області та автономну республіку Крим.

У блоці «Рада» інтерв’ювали кількох представників Міністерства внутрішніх справ — радника міністра внутрішніх справ України Ростислава Смірнова, самого міністра Дениса Монастирського і його першого заступника Володимира Єніна.

У сюжетах у різних новинних блоках журналістки та журналісти розповідали про нацгвардійців, які обороняли аеродром на Київщині у перші дні вторгнення Росії, про життя людей у харківському метро, про родину волонтерів у Черкасах, які щодня готують на передову вареники.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1035
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду