Група «1+1» подала на конкурс у мультиплекси «Зеонбуду» два канали

Група «1+1» подала на конкурс у мультиплекси «Зеонбуду» два канали

12 Жовтня 2023
2543
12 Жовтня 2023
14:32

Група «1+1» подала на конкурс у мультиплекси «Зеонбуду» два канали

2543
На конкурс група подала ті канали, які зараз мовлять на підставі тимчасових дозволів.
Група «1+1» подала на конкурс у мультиплекси «Зеонбуду» два канали
Група «1+1» подала на конкурс у мультиплекси «Зеонбуду» два канали

«1+1 медіа» подала дві заяви на участь у конкурсі на вільні місця в мультиплексах провайдера оператора цифрового телебачення «Зеонбуд». Про це в коментарі «Детектору медіа» сказав Ярослав Пахольчук, очільник медіагрупи. На конкурс група подала ті канали, які зараз мовлять на підставі тимчасових дозволів: «1+1 Україна» та «Бігуді».

У серпні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на вільні канали мовлення в трьох мультиплексах «Зеонбуду»: МХ-1, МХ-2 та МХ-5. Згідно з умовами ліцензії обсяг національного продукту має становити 60% від тижневого мовлення, ретрансляція заборонена. Обсяг мовлення — 24 години на добу. Максимальний ліцензійний збір — 4 млн 28 тис. гривень, конкурсна гарантія — 402 тис. грн. Заявки можна було подавати до 12 жовтня. Підсумки конкурсу регулятор розгляне 10 січня 2024 року.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензії «1+1 International» (юридична особа — ТОВ «ТРК "Студія 1+1"») та ICTV Ukraine (юридична особа — ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК») у зв’язку зі зміною логотипу та програмної концепції. «1+1 International» став «1+1 Україна», а ICTV Ukraine — ICTV2. Канали з оновленими ліцензіями фактично стануть дублерами «1+1» та ICTV, які залучені до виробництва марафону.

22 грудня Нацрада видала телеканалам «1+1 Україна» та ICTV2 дозвіл на тимчасове мовлення у період дії воєнного стану в Україні. Телеканали мовитимуть на  вільних місцях у мультиплексі «Зеонбуду» МХ-2. Термін дії дозволу — один рік.

На фото: Ярослав Пахольчук

Фото: Максим Поліщук, «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2543
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду