«Тиждень.ua» оновив дизайн і вирішив запустити платний контент

«Тиждень.ua» оновив дизайн і вирішив запустити платний контент

14 Серпня 2020
2028
14 Серпня 2020
16:14

«Тиждень.ua» оновив дизайн і вирішив запустити платний контент

2028
Доступ до матеріалів журналу «Український тиждень» за кілька місяців хочуть зробити платним.
«Тиждень.ua» оновив дизайн і вирішив запустити платний контент
«Тиждень.ua» оновив дизайн і вирішив запустити платний контент

Видання «Тиждень.ua» 14 серпня оновило дизайн сайту та підхід до його наповнення, відтепер на сайті публікуватимуть більше актуальних матеріалів. Про це «Детектору медіа» повідомив головний редактор «Українського тижня» Дмитро Крапивенко.

«Ми хотіли зробити дизайн більш сучасним, сайт більш зручним для користувачів. Мета – підкреслити, що "Тиждень.ua" – повноцінне електронне медіа, а не "сайт журналу". Ми не просто змінили дизайн, а й підхід до його наповнення. Тепер на ньому, окрім вже традиційної стрічки новин та фотогалерей, буде більше актуальних матеріалів, написаних саме для нашого сайту», – розповів пан Крапивенко.

Поки на сайті у вільному доступі лишаються матеріали з друкованого журналу «Український тиждень», проте за кілька місяців доступ до нього хочуть зробити платним.

«Ми хочемо вийти на таку модель: відкритий і доступний всім оперативний сайт "Тиждень.ua" й ексклюзивні матеріали журналу, за які треба платити. Не має значення, який формат ви обираєте: паперовий чи електронний», – пояснив головред «Українського тижня».

Наразі сайт працює в тестовому режимі, а користувачі можуть обирати між старою й новою версією. Повноцінний запуск сайту планують на вересень.

Як писав ДМ, 17 липня видання «Український тиждень» повідомило, що створює мережу регіональних журналістів до місцевих виборів та запускає річний проєкт «Сила громад проти сили еліт», учасники якого готуватимуть матеріали для «Тижня» (у журнал та на сайт). Крім того, «Український тиждень» хоче видати окреме друковане видання, присвячене підсумкам моніторингу виборів.

Нагадаємо, 17 березня 2020 року журнал «Український тиждень» призупинив випуск друкованої версії на час карантину. 28 травня журнал відновить вихід паперової версії.

13 квітня «Український тиждень» запустив краудфандингову кампанію через брак ресурсів, викликаний кризою, пов’язаною із пандемією COVID-19. Попри пандемію редакція зберегла всю команду та продовжила роботу в повному обсязі.

Фото: Тиждень.ua

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2028
Читайте також
10.02.2021 11:00
«Детектор медіа»
1 457
28.10.2020 10:20
Іра Рябоштан
«Детектор медіа»
1 895
22.10.2020 12:07
Наталія Данькова
1 524
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду